Jump to content
Sign in to follow this  
mrdja

Kvalifikacije za WC 2010

Recommended Posts

zagy

Znači u nedjelju je ždrijeb europskih grupa. U petak u 10:00 sati izlazi službena Fifa tablica a trebala bi izgledati ovako (neslužbeno naravno):BUBANJ 1 Italija 1498španjolska 1349Njemačka 1296Češka 1290Francuska 1243Portugal 1241Nizozemska 1170Hrvatska 1129Grčka 1114 BUBANJ 2 Engleska 1113Rumunjska 1088škotska 990Turska 914Bugarska 879švedska 864Rusija 861Poljska 855Izrael 849 BUBANJ 3 Srbija 842Norveška 831Ukrajina 811Danska 786Sj. Irska 784Irska 739Finska 699švicarska 663Belgija 595 BUBANJ 4 Slovačka 592Mađarska 581Bosna i Herc. 578Moldavija 573Makedonija 555Wales 553Bjelorusija 552Litva 542Cipar 502 BUBANJ 5 Gruzija 407Albanija 397Slovenija 396Latvija 392Island 384Armenija 370Austrija 354Kazahstan 294Lihtenštajn 261 BUBANJ 6 Azerbejdžan 248Estonija 225Malta 185Luksemburg 127Crna Gora 65Andora 59Farski Otoco 13San Marino 6

tsva

Znaci:PortugalPoljska Srbijabilo koKazahstan/ArmenijaAzerbejdzancisto za popravniA ja bi volioGrckaSkotskaSrbijaMadjarskaLihtenstajnCrna GoraNajgora HrvatskaEngleskaSrbijaBiHAlbanijaCrna GoraEnglezi bi bili prvi jer bi ostale ekipe bile diskvalifikovane

Timmi

:D

Edited by Timmi

levi
NemackaEngleskaSrbijaVelsIsland Malta
Samo umesto poslednja 2 Austrija i Estonija, i eto nas na 5. mestu na kraju

5ar

HolandijaEngleskaSrbijaSlovačkaSlovenijaCrna Gora :Pa da vidiš radosti......Još samo da daju Mihi odrešene ruke da vodi repku....pu,pu daleko bilo

shimpr

posto su azeri, borati i armeni preko noci postali evropljani jel mozemo mi sad da igramo azijske kvalifikacije...mianmare cuvaj se srbija dolazi

roux senyurt

moje najgore varijante:holandija/nemacka/francuska; holandjani za nas nepobedivi, bas kao svabe i francuzi (mogu samo zamisliti kako bi nas africko-azijski francuzi pojeli po bokovima)izrael/turska/svedska; izrael, cini mi se, definitivno najtezi protivnik iz ove grupe, upravo zato sto bi se nasima ucinio najlaksi, turska-fanaticna, svedjani-previse su oni dobri radnici da bi nama odgovarali.belorusija/bosna; belorusija se cini dobar tim, gledao sam delove njihove poslednje utakmice sa kvalifikacija u kojoj su pobedili holandjane. mislim da bi nam oni zajedno sa bosancima bili najnezgodniji protivnici iz ove grupe. bosanci bi bili teska prepreka iz nesportskih razloga. albanija/slovenija/austrija; albanci bas kao i bosanci, ne bi nam bilo lako protiv njih u tirani, dok su slovenci i austrijanci bolje reprezentacije od ostalih u grupi.crna gora/azerbejdzan; crna gora- bolje da se ne srecemo sa njima, tu se moze svasta desiti. oni bi, po kvalitetu, verovatno, trebali biti u jednoj od grupa iznad ove.

Dorando Pietri

Znaci uspeli smo da ispadnemo u 3. sesir. Sjajno. Sad lepo da izvucemo Engleze iz 2. sesira, nekog od "velikana" iz 1. i mozemo da zamolimo da nas oslobode obaveza u ovim kvalifikacijama i puste da se spremamo za EP u Poljskoj i Ukrajini.

Filipenko
Znaci uspeli smo da ispadnemo u 3. sesir. Sjajno.
Pa šta hoćeš, ne može i jare i pare. Podmlađivanje uzima svoj danak :(

Nomad

ovo bi bila grupa visokog rizika:HrvatskaTurskaSrbijaBosnaAlbanijaCrna Gora

assignment

Novosti najavljuju drugi sesir, sto im je navodno dojavljeno iz FiFe...

zagy

Možda kompenzacija zbog mogućih neosvojenih bodova protiv Kazahstana? Možda su vam pribrojili neki prosjek koji bi mogli osvojiti u tom susretu? Sutra u 10:00 uglavnom službena objava.

Edited by zagy

t-mac

Ako bi ostali u trecem bubanju ovako bi izgledala 1 povoljna skupina za nas:KroacijaJohnnie Walker?SvrbijaCiparLihtenštajnNendora