Jump to content
Sign in to follow this  
mrdja

Kvalifikacije za WC 2010

Recommended Posts

mrdja

Kvalifikacije za WC 2010 su pocele (osim u Evropi i CONCACAF-u), danas je Singapur pobedio Tadzikistan 2:0. Oba gola je postigao Aleksandar Djuric, rodjen u Bosni, koji je sa debitovao u 37 godini (mozda i postao najstariji debitant u nacionalnim selekcijama).Trener Singapura je Radojko Avramovic, bivsi golman Borca (Cacak), Rijeke, Notts County-a, Coventry-ja i OFK Beograd-a.Ne znam da li su igrali i Fahrudin Mustafic i Boris Grabovac.

tsva

hvala na informacijama - sad mogu mirno da spavam wink.gif

ArleKino
Kvalifikacije za WC 2010 su pocele (osim u Evropi i CONCACAF-u), danas je Singapur pobedio Tadzikistan 2:0. Oba gola je postigao Aleksandar Djuric, rodjen u Bosni, koji je sa debitovao u 37 godini (mozda i postao najstariji debitant u nacionalnim selekcijama).Trener Singapura je Radojko Avramovic, bivsi golman Borca (Cacak), Rijeke, Notts County-a, Coventry-ja i OFK Beograd-a.Ne znam da li su igrali i Fahrudin Mustafic i Boris Grabovac.
Sasvim logično. Jedini Bosanci koji ne mogu na SP su oni koji igraju za BiH. :(

tsva
Sasvim logično. Jedini Bosanci koji ne mogu na SP su oni koji igraju za BiH. :(
i to se nece promijeniti berem narednih 20 godina

saveznik

...

Edited by saveznik

ArleKino
i to se nece promijeniti berem narednih 20 godina
Možda i neće. Kad pohapse ovu garnituru iz Saveza i dođu ljudi koji znaju titrati bar 5 puta loptom u Savez, trebalo bi krenuti bolje.

tsva
Možda i neće. Kad pohapse ovu garnituru iz Saveza i dođu ljudi koji znaju titrati bar 5 puta loptom u Savez, trebalo bi krenuti bolje.
dobri stari goli otok - kako bi nam svima dobro dosao.Da li se kod vas jos uvijek traze pare od igraca da bi igrali za reprezentaciju ? Vidim da je Rahimic konacno zaigrao.Ko zan sta bi sad bili da je Baljic protiv Danske na 2 minuta do kraja pogodio prazan gol - ovako i Moldavija je prejaka

ArleKino

Priča se da ima tog uzimanja para od igrača (onomad su tražili i od Ramovića, golmana koji je bio u Bundesligi, novac da nastupa za repku; makar, kakav je "kvalitet", i ja bih ga tražio da plati da igra za repku <_< ), a Bolić je govorio kako je vidio da Pašalić prima pare na ruke od Iranaca tokom one besmislene prijateljske utakmice u gostima. Zbog toga, Bolić će najvjerovatnije biti pozvan da svjedoči.Tužilaštvo je pokrenulo proces no, imajući u vidu kakvo je naše pravosuđe, očekujem 1 oslobađajuće presude za sve okrivljene. :(

tsva
Priča se da ima tog uzimanja para od igrača (onomad su tražili i od Ramovića, golmana koji je bio u Bundesligi, novac da nastupa za repku; makar, kakav je "kvalitet", i ja bih ga tražio da plati da igra za repku <_< ), a Bolić je govorio kako je vidio da Pašalić prima pare na ruke od Iranaca tokom one besmislene prijateljske utakmice u gostima. Zbog toga, Bolić će najvjerovatnije biti pozvan da svjedoči.Tužilaštvo je pokrenulo proces no, imajući u vidu kakvo je naše pravosuđe, očekujem 1 oslobađajuće presude za sve okrivljene. :(
Da li Jusuf Pusina i dalje ima nekog uticaja ?

ArleKino
Da li Jusuf Pusina i dalje ima nekog uticaja ?
Koliko znam, Pušina je otpisan od strane sadašnjeg rukovodstva. Mislim da je on neke uvalio u Savez, a onda su mu se "zahvalili" tako što su preuzeli "firmu".

tsva
Koliko znam, Pušina je otpisan od strane sadašnjeg rukovodstva. Mislim da je on neke uvalio u Savez, a onda su mu se "zahvalili" tako što su preuzeli "firmu".
barem ste se njega rijesili - koji je to lik bio - tipican murijas

ArleKino
barem ste se njega rijesili - koji je to lik bio - tipican murijas
Čuj, policajca su zamijenili tipični lopovi pa sad... A da mu daleko lijepa kuća bila - slažem se.

Boza_zvani_Pub

The footballing world is already buzzing with excitement in the run-up to 25 November 2007, the day on which Durban will host the draw for the 2010 FIFA World Cup South Africa™ qualifying ties and groups.ko bude prenosio zreb, on ce i WC, po svemu sudeci bice to RTS.

Edited by Boza_zvani_Pub

El Mago

Avala izgleda prenosi Peru-Brazil u nedelju.