Jump to content
IGNORED

Dokumentarci


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

nemoj mi tu empejovljevsku 'punk' strategiju odbrane. zeitgeist je gostovanje zvonka skenera na duginom poselu dokumentaraca, ako tako hoces

Edited by Hustler
Link to comment
nemoj mi tu empejovljevsku 'punk' strategiju odbrane. zeitgeist je gostovanje zvonka skenera na duginom poselu dokumentaraca, ako tako hoces
pa niko nije pricao da je zeitgeist kvalitetan dokumentarac, vec da je zanimljiv zbog nacina na koji je uradjen. ovo tvoje poredjenje je skroz netacno. covek je sedeo kod kuce, pozeleo da prenesu svoju poruku svetu, seo, odradio posao i uspeo u svojoj nameri. zbog toga ja imam veliki respect prema ovom filmu. ja ne znam sta si ti ocekivao od takvog filma?
Link to comment
Majkl Mur je licemeran peder.
apsolitno se slazem. btw, pre nekoliko meseci je najavljivao da ce novi film biti gotov pre izbora. jel zna neko nesto o tome?
Link to comment
ne, davincijev kod su filmovi michaela moora.
Michael Moore je Pera Luković dokumentarnih filmova :PČitam nedjeljni komentar koji jasno kažeKo ne misli ovako taj kleveće i lažeLjudi bez kalibra i bez idejeUfuravaju nam istine crno bijeleDa Vinčijev kod i Zeitgeist imaju jednu zajedničku osobinu - raskrinkavaju moćnike, otkrivaju nam kako ustvari funkcioniše ovaj naš svet - njihovi autori imaju misiju, umislili da su mesije, ali metode su im trule.Michael Moore, s druge strane, ne umišlja da je mesija, on je jednostavno seronja.
Link to comment

oridjidji ubica imas i u cocaine cowboys i to onih od kakvih bi i don johnson pobegao tih dana u majamijuedit: pogledao ovo. dobro je za videti, sve je fokusirano na njegovu licnost i zasto to radi. ima na youtubu drugi dokumentarac gde mu ulaze metode, kako ga je zaposljavala mafija i sl. super je kada ga na kraju psiholog izdefinise i kada se vidi da za njega ipak postoji definicija, ali da je on sjebana krajnost

Edited by Hustler
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...