Jump to content
IGNORED

Dokumentarci


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

bice sledece godine ovo
sjajno! puno hvala!
Ja sam u frikomovoj nagradnoj igri dobio 2 puta u 2 dana u jednoj te istoj kutiji cmok sladoleda mob i 10.000 kredita, i ostao sam isti, nisam se ništa promenio. cool.gif Živa istina...
xexeima neka prica za neku devojku sto je dobila milione. u americi valjda. elem, uspela je da spiska gotovo sve. zapravo, jedino sto je pametno uradila je da je blokirala neki iznos koji je namenila za skolovanje cerke, inace bi i to potrosila. dala je pola miliona dolara na plasticne operacije, toga se secam. mogu misliti na sta je otisao ostatak. ima i slucajeva da nakon bankrota pokusavaju samoubistva....Zanimljiv je taj fenomen sticanja novih mogucnosti preko noci bez mnogo truda. Utliko su i sve kasnije odluke koje ta osoba poduzme zanimlive za posmatranje.
Link to comment

Jedina dilema koju sam imao pre nego što sam okačio link bila je oko rapidsherovog ograničavanja broja trenutnih downloadova jednog linka. Al jebeš ga ionako sam ja na decembru ove godine :) A lik kvalitetno bira samo boleštine, mada ponekad malo davi sa serijskim ubicama. MIslim zanimljivo je to, ali kao i svaka tema, dosadi posle nekog vremena. Preporučujem vam dokumentarce The bridge, Jesus camp i Religulous , to od onih koji vas sigurno neće ostaviti ravnodušnim. Jesus camp postoji i na tjubu ceo.A što se tiče dokumentaraca koji nisu na tom sajt na pr I cant stop masturbaiting o likovima koji su navučeni na onaniju, ali bukvalno navučeni, tipa lik mora da ode do nekog restorana da ga baci u wc-u i izlazi kao džanki posle pucanja, vidno smiren i o pokušaju lečenja tri lika od ručne bolesti (bacaju ga bukvalno po 15 puta dnevno), Wolds biggest penis bilo i na late night exploreru, jasno je o čemu se radi, Love me love my doll o ljudima koji žive sa life size lutkama i razvijaju s njima veze kao s pravim osobama, Brothers and sisters in love o incestuoznoj privlačnosti blizanaca koji se prvi put vide tek kao odrasli. Ako nekome trebaju rapidshare linkovi za dokumentarce iz ovog pasusa, mogu im ih poslati u privatnoj poruci.

Link to comment
vec je bilo reci o tome, ali da ponovim: ne znam za mesto sa vise dokumentaraca od docs4you dot org
to je sjajan forum, ali nije problem sada naci dokumentarce. veci je problem naci dobre blogove i sajtove o dokumentarcima pomocu kojih bi se doslo do filmova koji zaista vrede. vec sam ostavljao ovaj link, ali imamo nove clanove koji mozda nisu videli.http://bestdocumentaries.blogspot.com/
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...