Jump to content
IGNORED

Dokumentarci


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

nemoj! Stani! Ateizam je samo jos jedan ovakav dokumentarac daleko! Znam ja kako ta nekrst radi. Prvo ti pokaze ekstremne slucajeve izliva boga u mozak a polako ti onda postaje jasno da je isto biti potpuni kreten i umereni kreten (vernik)...Kad te spopadne zelja za racionalistickim i humanistickim dokumentarcima, knjigama, pesmama i sajtovima, dolje ne kolena i jaaako zamoli za vodjstvo i pomoc.

Link to comment
VideocracyRazočarana. Tema je dobra i zanima me i baš sam bila spremna da mi se svidi ali jok.Početak jako dobar: spoj prve emisije kroz koju sise i dupeta (koji će kasnije lobotomizirati italijane) tiho ulaze u tv programe da tu i ostanu i apokaliptične gloomy muzike ostavlja jak utisak.A onda sve kreće nizbrdo: nepovezani segmenti, autor koj pljucka malo po medijima, malo po predsedniku, malo po raji, ali bez ikakvog plana i programa. Nešto komentariše, nešto ne, ali se ne kapira po kom kriterijumu. Plejada odurnih likova, kičastih fašista, praznoglavaca i jadnih ljudi koji bi da se dokopaju slave.Ovo je mogla da bude jako dobra kritika društva. Ali nije.5/10 za trud. valjda će sledeći filmovi na ovu temu biti bolji.
Link to comment
vredi, ali mozes pametnije da provedes vece. i za jehovino ime pogledaj street fight. cekam vec 2 nedelje da to pogledas pa da povlacimo paralele izmedju njega i trece sezone the wire.Dojio me criterionom, previjao sight&soundom i uspavljivao recenzijama!
:Dodgledao sam street fight, war room i the boogieman - lee atwater story cim si preporucio.najvise mi se svideo the boogieman. fenomenalna prica.

uzitak gledanja street fight mi je pokvarilo to sto sam znao za onog mladog kandidata i znao sam da je izgubio izbore. odlican dokumentarac! sada se snima jos jedan film o njemu.

ajd sad povlaci paralele, pa cu ja da se ukljucim, posto sam 3. i 4. sezonu the wire odgledao kao jednu. ali stavljaj u spoiler da ne pokvaris uzitak onima koji nisu gledali seriju.

...kao sto je mene sjebao neko ko je na forumu napisao da ce omara ubiti klinac.

Edited by kojot
Link to comment

escape to canadaja bih ovaj dokumentarac nazvao canada strikes back. prica o legalizaciji gay brakova i marihuane u kanadai, kao i uticaj americke konzervativne politike na desavanja u kanadi. odlican.

Link to comment
  • 2 weeks later...
:Dodgledao sam street fight, war room i the boogieman - lee atwater story cim si preporucio.ajd sad povlaci paralele, pa cu ja da se ukljucim, posto sam 3. i 4. sezonu the wire odgledao kao jednu. ali stavljaj u spoiler da ne pokvaris uzitak onima koji nisu gledali seriju.

...kao sto je mene sjebao neko ko je na forumu napisao da ce omara ubiti klinac.

uuuu, sorry kojote, zaboravih na ovo :blush:paralele cele izborne trke su dosta slicne: coory booker = carcety, kretanje od nule, skupljanje kesa, rast podrske, neizvestan finish, doduse ovaj djed iz newarka je dosta zeznutijisearchuj malo coory bookera po wikiju i jutjubu da vidis sta radi ovih dana. veseo covek.
Link to comment
paralele cele izborne trke su dosta slicne: coory booker = carcety, kretanje od nule, skupljanje kesa, rast podrske, neizvestan finish, doduse ovaj djed iz newarka je dosta zeznutiji
Pa, ne može se izborna trka iz Žice svesti na to...
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...