Jump to content
IGNORED

Dokumentarci


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Odgledah ovaj. Uglavnom mi je sve bilo smešno/jadno (od evangelista koji se hvale svakodnevnim seksom koji neizbežno završava ženskim orgazmom :lol: , preko skejtera, bajkera i kečera za Hrista. Ima i jedan noliko nesmešan hrišćanski stendap komik koji je prejadan).Jedini jezivi deo mi je bilo manipulisanje klincima: lejmersko pokazivanje majmuna i pitanje does this look like your grandpa?Pre neki dan pogledala i Most hated family in America.Klasični Lui Teru. A subjekti su ludaje u poredjenju s kojima Jesus Camperi predstavljaju odu kritičkom mišljenju i racionalnosti.Preporuka. Gore je direkt link do gugl videa.
Link to comment
My%20Date%20with%20Drew.jpgMy Date With Drew - jako simpaticno. klasican blejac iz Ciklotrona na nekom niskom tv kvizu dobija 1100 dolara i odlucuje ih ne spiska, nego da iznajmi kameru i u roku od 30 dana nekako dodje do Drew Barrymore i izadje na date sa njom.
Link to comment
QuienDiablosEsJuliette.jpgprica jedne divne slumgirl sa Kube u filmu snimljenom za pare koje holivudska ekipa potrosi za turu lattea.potresno se prelama kroz ovu devojku i postaje na cudan nacin komicno i optimisticno.lik iz nekog neprocitanog Markesovog romana u punom sjaju smeje se pred kamerom.plakati ili smejati se, nije jasno.
Link to comment
anvil.jpgodlican!jos jednom vas molim da mi posaljete linkove na pm ako naletite na najnovije filmove majkla mura i olivera stonea.
Link to comment

Ako si se smorio ima se sta gledati:Street Fight, War Room, The Boogieman - Lee Atwater Story ; odlicni politicki dokumentarciovo u spojleru bi trebao biti Ram Emanuel iz vremena War Rooma

post-92-1254780320.jpg

Pumping Iron - malo o bodybuilding ludacima i Arniju. Kultni film bodybuildinga. Ako ne znas nista o tome, onda ces videti kako izgleda ceo novi 1 svet, a ako znas nesto, onda ce biti zanimljivo videti kako je to nekad izgledalo.Yes We Can! The Lost Art Of Oratory - Malo Obama, vise oratorstvo. Ako te zainteresuje evo i jos nesto http://artofmanliness.com/2008/08/01/the-3...s-in-history/3/inace ceo taj sajt je jedna jako zanimljiva stvarThe.Union.The.Business.Behind.Getting.High - trebao bi biti odlican dokumentarac o marihuaniFood Inc. - navodno predobar dokumentarac o temi koju je odlicni Supersize Me zapoceo - o industriji hraneOvo nemoj >>>>>> Superhigh Me - najlosiji doukumentarac ikad, najlosijeg stand up komicara ikada

Edited by Hustler
Link to comment

hvala hustlergledao sam superhigh me. pa jebote, sta ocekujes od coveka koji je konstantno high?! :Dedit - nekoliko puta sam hteo da skinem street fight, ali uvek zaboravim.

Edited by kojot
Link to comment
hvala hustlergledao sam superhigh me. pa jebote, sta ocekujes od coveka koji je konstantno high?! :Dedit - nekoliko puta sam hteo da skinem street fight, ali uvek zaboravim.
ovaj lik je dokaz da nije sve smesno na travi :Dal ide na jetru i ta kultura napaljenih korisnika trave tipa dredovi, znacke i majice sa listom marihuane, arafatovi salovi, izmisljanje tripova i sta sve vec tu ne ide... :kdp:
Link to comment
ovaj lik je dokaz da nije sve smesno na travi :Dal ide na jetru i ta kultura napaljenih korisnika trave tipa dredovi, znacke i majice sa listom marihuane, arafatovi salovi, izmisljanje tripova i sta sve vec tu ne ide... :kdp:
jeste, veoma ide na kurac. ok je loziti se u srednjoj skoli, kao sto sam se ja lozio, ali kada vidim ozbiljne ljude koji se loze na tu pricu...idu na kurac i sve muzicke grupe kojima je trava dominatna tema.
Link to comment
Pre neki dan pogledala i Most hated family in America.Klasični Lui Teru. A subjekti su ludaje u poredjenju s kojima Jesus Camperi predstavljaju odu kritičkom mišljenju i racionalnosti.Preporuka. Gore je direkt link do gugl videa.
Koliko je Louis jedno smireno, stalozeno, zen bice to prosto razoruzava. Sta je on sve istrpeo on onih dileja, koliko neprijatnosti, koliko uvreda, koliko ortodoksne gluposti - to je prosto nadcovecanski. Sa svim tim osobinama, u stvari on ima mnogo vise prorockog stofa nego onaj njihov antipaticni, nadmeni, isfrustrirani starac koga doticna sekta obozava. I pored svega toga jos je uspeo da u nekim momentima prevesla matronu i jos cesce njenu [lepu] kcer preko reke zdravog razuma i umalo natera na neke zakljucke oko njihvog delovanja koji se prosto namecu... Koji covek ! :o cool.gif:Hail:
Link to comment
Koliko je Louis jedno smireno, stalozeno, zen bice to prosto razoruzava. Sta je on sve istrpeo on onih dileja, koliko neprijatnosti, koliko uvreda, koliko ortodoksne gluposti - to je prosto nadcovecanski. Sa svim tim osobinama, u stvari on ima mnogo vise prorockog stofa nego onaj njihov antipaticni, nadmeni, isfrustrirani starac koga doticna sekta obozava. I pored svega toga jos je uspeo da u nekim momentima prevesla matronu i jos cesce njenu [lepu] kcer preko reke zdravog razuma i umalo natera na neke zakljucke oko njihvog delovanja koji se prosto namecu... Koji covek ! :o cool.gif:Hail:
odgledao sam sve njegove dokumentarce. meni je zabavno da gledam te dokumentarce o razlicitim subkulturama. louis je ok, ali ume da postavlja banalna pitanja i da insistira na njima. ima prosecnih, a ima i odlicnih. meni se most hated family in america svidja.
Link to comment

Verovatno ga dugo nisam gledao pa sam se valjda i zato tolko odusevio, a i tema je takva bila da je i on takav kakav je - prosto ispizdeo i morao zauzeti neko stanoviste i braniti ga, ma koliko tunjavo i nevesto. Zadnji put kad sam ga gledao, a to je bilo davno [mozda ima godinu ipo, dve] i pride serijski - slozio bih se da mu se intervju tehnika, kao i script-dinamika cesto mogla opisati kao 'smaranje'.

Link to comment
Verovatno ga dugo nisam gledao pa sam se valjda i zato tolko odusevio, a i tema je takva bila da je i on takav kakav je - prosto ispizdeo i morao zauzeti neko stanoviste i braniti ga, ma koliko tunjavo i nevesto. Zadnji put kad sam ga gledao, a to je bilo davno [mozda ima godinu ipo, dve] i pride serijski - slozio bih se da mu se intervju tehnika, kao i script-dinamika cesto mogla opisati kao 'smaranje'.
ma to sve zavisi od teme koju obradjuje. meni su neke bili sjajni, a neki dosadni. uglavnom je to zavisilo od teme, a ne od njegove vestine da napravi dobar dokumentarac.
Link to comment

upravo odgledala 'Jesus camp'.i jezivo i smesno, ali vise jezivo, narocito kad se klinci onako rasplacu, a smesno mi bilo kad pevaju i igraju freestyla Jesus, lepe trake na usta na kojima pise 'life', mole se tadasnjem americkom predsedniku, tj. lutki od papira...svakako dobar dokumentarac, fala sto ste ga ovde pomenuli. idem dalje da skidam neku drugu tematiku...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...