Jump to content
IGNORED

Dokumentarci


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

pa sta ce ti nalog? samo skini cryptload program i skidas bez naloga. jos ako imas ADSL mozes da skidas bez onog cekanja. mogu da ti dam rs linkove ako ne nadjes torrent.
imala cload ranije, pre formatiranja. ništa, skidam opet.aj baci mi na pm te rs linkove, ni na ovim svojim rs forumima ne mogu da ih nadjem. hvala :)
Link to comment
This is America mi super zvuči.:) Ima li negde torrent? Mrzi me da se cimam sa rs linkovima, istekao mi je nalog odavno.
uh, cuveni "ta Amerika", pola pravo a pola rezirano u najboljoj italijanskoj Mondo tradiciji...Ja ga imam na VHS, nasao kasetu pre neki dan, drugar maznuo iz videoteke kad smo imali 15-16 godina. Imo sam 13 godina kad sam prvi put gledao i video Jello Biafru i DK uzivo...Pola stvari vise nije shocking...
Link to comment

bacicu pogled sutra bas. sad napravih neki maleni raspored sta da gledam ovih dana, a sa ovog je sajta sto si ostavio link...taman prilika i da pitam jesu li dobri sledeci filmovi:hidden wars of desert storminvisible childrenng: inside meccathe truth gametreba da pokupim "road to mecca", cula da je odlican.

Link to comment
bacicu pogled sutra bas. sad napravih neki maleni raspored sta da gledam ovih dana, a sa ovog je sajta sto si ostavio link...taman prilika i da pitam jesu li dobri sledeci filmovi:hidden wars of desert storminvisible childrenng: inside meccathe truth gametreba da pokupim "road to mecca", cula da je odlican.
Ja sam od ovih gledao samo 'invisible children'... Dokumentarac je (prema autorima) nastao sasvim slucajno, posto su oni ustvari otisli u Africi da snimaju dokumentarac u Sudanu (Darfur), pa su stigli do izbeglickih kampova u Ugandi, gde je dokumentarac nastao. Zanimlivo je da je stvoren citav pokret oko ovog dokumentaraca link... imali su ovog leta humanitarne akcije u celom svetu. Puno poznatih ljudi, glumci pre svega, su ikljuceni u ovaj pokret. Ja sam ustvari saznao za njega od glumice na mojem avataru. :D Uzasno teska tema, btw, ali vredi pogledati. Cak su reklamirali pokret i kod Veronike Mars. Edited by mandingo
Link to comment

Zaboravio sam prosli put da napisem, a vidim da se pisalo o tome. Alexandra Pelosi, inace cerka aktuelne speakerke™ Nensi Pelosi ima 3 odlicna dokumentaraca koji se bave temama kao sto su: rasizam, evangelizam i uticaj istog na americku politiku i sl. stvari. Linkovi vode direktno na dokumentarce... friends of God the trials of Ted Haggart right America feeling wronged I jos jedan sa slicnom tematikom... Gods next army

Link to comment

ted haggart je valjda onaj mitch buchannonoliki lik iz 'root of all evil' sto je najurio dawkinsa i prijetio mu nechim na parkingu? somthing like that...mislim da imam taj dokumentarac, bash cu ga pogledati

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

Dokumentarac koji sam linkovao prica upravo o tome.

samo sto nije bludnicio sa djecarcima... doduse, kod evangelista je to valjda svejedno. Deca ili odrasli muskarci, ako si gay, onda ne postojis.

Link to comment

nije nista posebno taj dokumentarac o hagardu, ali vredi pogledati kako danas zivi nekada jedan od najuticajnijih ljudi u usa.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...