Jump to content
IGNORED

Dokumentarci


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Gonzo: The Life and Work of Dr. Hunter S. Thompson (2008) Jel gledo neko, ja sam tek pre 5 minuta saznao da postojiInace neprevedeni The Rum Diary je stigao u IPS, sa nekom jebackom cenom, naravno
Pizdarija je! Meni mnogo bolji od svih dokumentaraca o Hunetru koje sam do sada gledao...Rum Diary garant izdali zbog filma koji izlazi sledece godine i koji ce po onome sto sam citao sigurno biti sjajan... Edited by scab
Link to comment

Da li ste se ikada zapitali kuda idu mali frikovi kad prerastu Jesus Camp? Hint: Bozji mladi lideri.Sama tema je jeziva, iako film kao film nije nista posebno. Ali treba ga videti ako ni zbog cega drugog, onda zbog recenice koja pocinje sa `God gives grace...` a koju jedan od BML frikova izgovara dok pumpa neke kobasice u mesari.

Edited by Joshua
Link to comment
jesam ja jedini koji misli da je zeitgeist ok? :( misim, oduvek su me nervirale teorije zavere i sve sto ima veze sa tom tematikom, ali meni se svidja kad neko sa 0 dolara izazove nekakvu reakciju i privuce toliku paznju. mozda je to zato sto sam se odusevio kad su pustili onaj kratki animirani film kao pozadinu sjajnoj minijaturi georga carlina, uz odgovarajucu muziku.
meni se film svideo, naročito Addendum... U petak je bila emisija Natase Miljkovic koja se bavila fenomenom Zeitgeist i teorijama zavere, a na njenom forumu je počeo pravi mali rat!... :huh:
Link to comment
meni se film svideo, naročito Addendum... U petak je bila emisija Natase Miljkovic koja se bavila fenomenom Zeitgeist i teorijama zavere, a na njenom forumu je počeo pravi mali rat!... :huh:
pazi, objasnio sam zbog cega mi se taj film svidja. iskreno, malo me je i sramota kad kazem da mi se svidja taj fil, posto imam osecaj da ce me poistovecivati sa retardima koji veruju u sve sto je u tom filmu izreceno.
Link to comment
pazi, objasnio sam zbog cega mi se taj film svidja. iskreno, malo me je i sramota kad kazem da mi se svidja taj fil, posto imam osecaj da ce me poistovecivati sa retardima koji veruju u sve sto je u tom filmu izreceno.
Ne znam da li si gledao emisiju, ali poenta je da je poruka filma, a sa tim su se slozili gosti, razmisljaj svojom glavom, kriticki, i uzmi ono sto je dobro, a eliminisi gluposti... zaista sam se iznenadio kako neki ljudi razmisljaju, otisao na par sajtova, i, cini mi se da je film aktivirao antiglobalisticki pokret po celom svetu...
Link to comment
Pizdarija je! Meni mnogo bolji od svih dokumentaraca o Hunetru koje sam do sada gledao...Rum Diary garant izdali zbog filma koji izlazi sledece godine i koji ce po onome sto sam citao sigurno biti sjajan...
Onako. Gledao sam ga paralelno sa premier ligom zbog gomile fotografija i nebitne statike u filmu. Prosecno dobarAl sada sam se nalozio da jos procitam On Campaign Trail, a i da pljunem 1.300 za Rum Diary mjkim Edited by Hustler
Link to comment

Okej je ovaj Maradona Kusturicin. Malo dosadjuje sa najboljim golom svih vremena, nije uradio nista posebno, ali opet imas Maradonu sat i po u kadru kako uglavnom bulazni sto je uvek odlicna zabava. Kusta otprilike 2 puta iznese misljenje kao narator gde odredjuje sto se ovaj drogirao i zasto ne odlazi u siromasne krajeve, jako se slabo ulazi u Maradonu, neozbiljno, ocigledno da nije smeo da ga 'razvija' zbog respekta, jer iako mnogo pricaju izmedju sebe i zezaju se sa loptom tu nikada ne vidis neku ozbiljniju 'hemiju'. Sa druge strane tu su retki snimci Maradoninog vencanja, kako se igra sa cerkama i sl... i ono sto te najvise podigne - svi ti genijalni golovi i driblinzi zbog kojih i jeste najbolji. Gol protiv Yveyde na Marakani ima svoju pricu.Najbolji deo je kada izadje na binu i krene da peva pesmu o sebi, negde na kraju mu dodju i cerke i zagrle ga (pre toga je pricao koliko zali sto je zbog droge propustio njihovo odrastanje) i onda u finalu te pesme se redjaju njegovi golovi. Super stvar. e da ima jedan dobar deo kada uvodi tango u pricu.

Edited by Hustler
Link to comment
Okej je ovaj Maradona Kusturicin. Malo dosadjuje sa najboljim golom svih vremena, nije uradio nista posebno, ali opet imas Maradonu sat i po u kadru kako uglavnom bulazni sto je uvek odlicna zabava. Kusta otprilike 2 puta iznese misljenje kao narator gde odredjuje sto se ovaj drogirao i zasto ne odlazi u siromasne krajeve, jako se slabo ulazi u Maradonu, neozbiljno, ocigledno da nije smeo da ga 'razvija' zbog respekta, jer iako mnogo pricaju izmedju sebe i zezaju se sa loptom tu nikada ne vidis neku ozbiljniju 'hemiju'. Sa druge strane tu su retki snimci Maradoninog vencanja, kako se igra sa cerkama i sl... i ono sto te najvise podigne - svi ti genijalni golovi i driblinzi zbog kojih i jeste najbolji. Gol protiv Yveyde na Marakani ima svoju pricu.Najbolji deo je kada izadje na binu i krene da peva pesmu o sebi, negde na kraju mu dodju i cerke i zagrle ga (pre toga je pricao koliko zali sto je zbog droge propustio njihovo odrastanje) i onda u finalu te pesme se redjaju njegovi golovi. Super stvar. e da ima jedan dobar deo kada uvodi tango u pricu.
sad ne moram ni da gledam.
Link to comment

odgledao sam skoro sve dokumentarce louis therouxa. sjajno!killing of america - dobar shokumentaracthe worlds most extreme tv - japanci su, naravno, najludji. najbolja je emisija u kojoj muskarac treba da analno zadovolji devojku pred kamerama. na kraju mu kazu da je zadovoljio decka. :D

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...