Jump to content
IGNORED

Dokumentarci


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Odličan je Religulous. Bill Maher je maher. Na pravi način je pristupio temi: sa ludacima se možeš samo sprdati.
odgledaj 'Jesus camp' pa ce ti ova Maherova mlaka kaka biti jos smesnija. Edited by 3opge
Link to comment
odgledaj 'Jesus camp' pa ce to ova Maherova mlaka kaka biti jos smesnija.
Gledao. Meni se Religulous svideo baš ovako mlak kakav jeste. Zabavan, informativan, donekle kontroverzan. Meni se sviđa što je fokus na paradoxima i tzv normalnim vernicima, a ne na evangelical ultra-ludacima. Mislim, svako može otići u neku evangelical crkvu i snimiti ludake kako viču aleluja.
Link to comment
Odličan je Religulous. Bill Maher je maher. Na pravi način je pristupio temi: sa ludacima se možeš samo sprdati.
Pogledao. Odličan. Sprdnja + zadnjih 5 min armagedovštine, ja zadovoljan.
Link to comment

Ring Of Power, neka sranje produkcija, ali istorija sveta u malom, pogotovu 20i vek (ranija dešavanja uzimam sa velikom dozom rezerve). Na netu ima neka verzija u 4 klipa nekog buđavog VHS ripa, sve cirka oko hm, 5 sati... Ima na utubetu i gugl videju.Za one koji se ne pale na teorije zavere, masone, novi svetski poredak, i ostalo, bataljivajte.

Link to comment

A šta mu dođe Ring of Power 2: Monkey Blood? Ako je RoP povezan sa tim đubretom koje tvrdi da je deo čovečanstva došao sa Venere, koja je bila divna i krasna, plodna planeta pre 5k godina u doba Sumera, jasno mi je koliko je sati...

Link to comment

Je l' gledao neko Dogtown and Z-Boys? Valja? Htela sam ga pogledam u jednom vrlo interesantnom, nenamenskom prostoru (u stvari sam najvise i htela da idem zbog lokacije na kojoj je projekcija organizovana), ali sad mi javili da su sve karte rezervisane i da je jedina alternativa da dodjem pola sata ranije i vidim da li je neko u medjuvremenu otkazao. Vredi cimanja ili bolje da cekam nesto drugo?

Link to comment
A šta mu dođe Ring of Power 2: Monkey Blood? Ako je RoP povezan sa tim đubretom koje tvrdi da je deo čovečanstva došao sa Venere, koja je bila divna i krasna, plodna planeta pre 5k godina u doba Sumera, jasno mi je koliko je sati...
Za RoP2 prvi put sad čujem, aj vil investigejt. U prvom toga nema, sve je realno™.
Link to comment

poceo sam da gledam the world at war, sjajan bbc serijal. ima 26 epizoda. obecavam sebi da ce ovo biti poslednji dokumnetarni serijal o drugom svetskom ratu koji cu gledati u ovoj deceniji.i am an animal the story of ingrid newkirk and PETA onako, nije los. razocarao sam se kada sam saznao da je bill maher u upravnom odboru pete! :( bili, sta ce ti to?Russia - A Journey with Jonathan Dimbleby - preporuka

Link to comment
Je l' gledao neko Dogtown and Z-Boys? Valja? Htela sam ga pogledam u jednom vrlo interesantnom, nenamenskom prostoru (u stvari sam najvise i htela da idem zbog lokacije na kojoj je projekcija organizovana), ali sad mi javili da su sve karte rezervisane i da je jedina alternativa da dodjem pola sata ranije i vidim da li je neko u medjuvremenu otkazao. Vredi cimanja ili bolje da cekam nesto drugo?
Meni je bio pristojan i interesantan, ali je prilichno problematichno shto Peralta rezira film maltene o samom sebi, poshto se svakih 10 minuta istiche kako su Z-Boys (and Gals) bili uzasno vazni i uzasno nadrkano dobri. Riding Giants je mnogo bolji.
Link to comment
poceo sam da gledam the world at war, sjajan bbc serijal. ima 26 epizoda. obecavam sebi da ce ovo biti poslednji dokumnetarni serijal o drugom svetskom ratu koji cu gledati u ovoj deceniji.
Biće tu brilijantnih momenata, poput konstatacija da su i Rusi i Nemci vršili uzajamna etnička čišćenja i brojne zločine činili jedni drugima do 1943. godine...
Link to comment
Meni je bio pristojan i interesantan, ali je prilichno problematichno shto Peralta rezira film maltene o samom sebi, poshto se svakih 10 minuta istiche kako su Z-Boys (and Gals) bili uzasno vazni i uzasno nadrkano dobri. Riding Giants je mnogo bolji.
Venom, hvala za komentar. U pravu si, sasvim pristojna dokumentacija. Zaista ima super snimaka i prica je OK. I da, njihove izjave su verovatno mogli da skrate za te delove u kojima po n-ti put ponavljaju koliko su (bili) neverovatni i neponovljivi. Sa druge strane to indirektno dobro ilustruje ogroman znacaj koji taj period ocigledno za njih jos ima. Riding Giants nisam gledala, ali evo ide na to do listu. :)
Link to comment
Venom, hvala za komentar. U pravu si, sasvim pristojna dokumentacija. Zaista ima super snimaka i prica je OK. I da, njihove izjave su verovatno mogli da skrate za te delove u kojima po n-ti put ponavljaju koliko su (bili) neverovatni i neponovljivi. Sa druge strane to indirektno dobro ilustruje ogroman znacaj koji taj period ocigledno za njih jos ima. Riding Giants nisam gledala, ali evo ide na to do listu. :)
Tip-Hat.gifRiding Giants su mnogi preporuchivali josh odavno i tamo.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...