Jump to content
IGNORED

Dropbox


henrik larsson

Recommended Posts

Pa da, podrazumeva da su ti komp upaljen i torrent klient već upaljeni (ja komp i ne gasim, a ovo drugo ne bi trebalo nikom da predstavlja problem sa obzirom na to koliko resursa troši utorrent)...mislim da po defaultu ne postoji nikakva akcija posle dodavanja, samo krene download - to valja znači ono automatically load .torrents from :)

Link to comment
  • Replies 146
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Indy

    14

  • henrik larsson

    10

  • eye of the beholder

    8

  • Quince

    8

Pa da, podrazumeva da su ti komp upaljen i torrent klient već upaljeni (ja komp i ne gasim, a ovo drugo ne bi trebalo nikom da predstavlja problem sa obzirom na to koliko resursa troši utorrent)...mislim da po defaultu ne postoji nikakva akcija posle dodavanja, samo krene download - to valja znači ono automatically load .torrents from :)
OK i to je korisno ako negde na drugom kompu nadjes neki zanimljiv torent...Samo sam ja pomislio na upravljanje programom, npr. zaustavljanje downloada itd...
Link to comment
  • 3 weeks later...

Pre dve nedelje Dropbox je povećao referral bonus duplo, sa 250 na 500 MB, kao i maksimalan besplatan prostor koji se tako može dobiti sa 8 na 16 GB. Što je najlepše, svi stari referrali su retroaktivno povećani. Mašala! cool.gif

Link to comment

Da, to je lepo, zato sam i pomislio da je ovo nesto za gDrive stvarno ozbiljno. Vise mi se ipak svidja sto su promenili dizajn. Mozda nije od skora, nisam se neko vreme logovao. U svakom slucaju, daleko je bolje i preglednije.

Link to comment

Stiglo!

Congratulations! You can start using Google Drive for your account
Mada sam Dropbox korisnik vec neko duze vreme, i tu imam nesto preko 5gb, a i fino radi sa mojim mekom, mekom na poslu i ajfonom.
Link to comment
kako imas 5 gb? ja imam 2.5gb. jel to raste vremenom ili?
Dobijes nesto kad ubedis druge da se uclane i instaliraju DB. A bilo je i nekih posebnih promocija u pocetku za early adopters + [relativno] skoro nesto sa [automatskim] upload-om slika...
Link to comment

dropboxmetrija.... 3,5 gbNe mogu da se setim jel obe strane dobijaju 500mb ili samo jedna kada se "učlanjuju"?Ako obe strane dobijaju, da lepo razdelimo e-mailove i milina....

Edited by eye of the beholder
Link to comment

trebalo bi da obe strane dobiju.Imam jedno pitanje. Kada sharujem folder X sa osobama A, B, C, a folder X1 (u folderu X) sa osobama A, B, C, D, E, F, da li osobe D, E, F dobiju pristup celom folderu X, ili samo podfolderu X1, kako im je i dato? Cini mi se da mi se desilo da su dobili pristup celom folderu, al nemam nacina kako da proverim da li sam zaista podelila samo taj podfolder, mada sam prilicno sigurna.Ako neko bude sharovao u nekoj takvoj kombinaciji, pls da obrati paznju. fala :)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...