Jump to content
IGNORED

Dropbox


henrik larsson

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 146
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Indy

    14

  • henrik larsson

    10

  • eye of the beholder

    8

  • Quince

    8

oneDrive daje 100+ GB čime mi prestaje potreba za bilo kojim drugim servisom

 

... dakle OneDrive je kao siguran :fantom:

 

 

btw. migriram sa Copy-a na OneDrive, kako da namestim da mi bekap ne bude na C nego na neki drugi harddisk?

 

edit: Cek bre pa ovo ide uz windowz jbt i ne moze normalno da se deinstalira?? Sranje

 

 

 

e jebo im ja pas mater copystičku  :bee:

 

sledi migriranje na HD, do daljeg.

 

 

Koji ti je ovaj HD

Edited by Caligula
Link to comment

ja bi samo iskoristio ovu priliku i ovaj topić da se najebem mile majke developerima, i posebno product timu, koji stoje iza DaisyDisk aplikacije (https://daisydiskapp.com/). platio sam ~10e da bi mi oni omogućili low-level brisanje fajlova direktno iz aplikacije. serem vam se u feature!!! i dodatno bih pozdravio mog kolegu koji me je zapričavao danas u trenutku kada sam odlučio da obrišem folder sa VirtualBox image-ima, jer sam onda nekako, i dalje nisam siguran kako, obrisao ceo home folder koji je nivo iznad. pr obao sam tonu različitih tool-ova za restore fajlova ali bezuspešno. možda ima veze i s tim što mi je kriptovan HD. na kraju dana deluje da gubitak i nije toliko veliki, većinom stvari držim backup-ovane na Dropbox-u i Drive-u, source code mahom sinhronizovan. ostao sam bez jednog dragog projekta u Ruby-ju, par radnih dokumenata koji su mi trebali ali ajd i nisu dumreš, nešto malo fotografija koje isto tako nisu dumreš zbog njih, ali i oko 70GB muzike koju sam skupljao od 1998. pa na ovamo. to sam nedavno skinuo sa externog HD-a da bi pročistio, prepakovao, valjano tagovao... kad malo bolje razmislim, u doba svih ovih online servisa za strimovanje to možda i nije gubitak već usluga da se samopoštedim tog hordinga.

 

elem, DaisyDisk ljudi - pušite ga!

cloud storage provajderi - hvala vam što postojite.

Edited by Svarog
Link to comment

dodatni info za braću programere:

 

fuckyeah za Heroku!!!!!!!
 

git clone git@heroku.com:your_app_name.git

 

ladno sam uspeo da spasim kod koji više nigde drugo nisam imao nego samo deploy-ovan na Heroku.

(ok, da, jasno, kako je uopšte moguće da imam kod koji nigde nije sačuvan. jbg, pet projekat.)

Link to comment
  • 1 month later...

Dobih ovo jutros:

 

 

Changes to OneDrive

 

We want to let you know about some upcoming changes to OneDrive. On July 13, 2016, the amount of storage that comes with OneDrive will change from 15 GB to 5 GB. We are also discontinuing the 15 GB camera roll bonus. You can learn more at our FAQ.

 

by Tapatalk

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...