Jump to content
IGNORED

Najzaraznije pesme ikada


Аврам Гојић

Recommended Posts

Razmisljam nesto, i rekoh da napravim svoju listu najzaraznijih pesama koje sam ikada cuo. Povod mi je bila Everlastova obrada "Folsom Prison Blues"-a, naravno, i cinjenica da je taj isti covek pravio i "Jump Around", pa stoga na mojoj listi obitava sa dve pesme.Koje su pesme uz koje bi iz groba ustali i kojih se, kada ih cujete, ne mozete otarasiti ceo dan? Pesme koje su toliko zabavne i catchy da se mogu svideti i malom detetu.Ajmo.Mungo Jerry, "In the Summertime"CCR, "Cotton Fields"Everlast, "Jump Around"House of Pain, "Folsom Prison Blues"Rob Zombie, "Dragula" (dobro ovo i nije za malu decu)bilo koji Cajun, "Alons a Lafayette"

Edited by vasudeva418
Link to comment
  • Replies 253
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ordi

    13

  • Reaktor

    13

  • pt 2.0

    11

  • boshoku

    10

Top Posters In This Topic

The Buggles - Video Killed the Radio Star.
Ha, ha, kakav užas. Pre neki dan sam je čak i sanjao. Tačnije, pre neku noć, jel. Edited by Ivo Petović
Link to comment

ja juce cula cigu u busu kako peva "mozda smo ja i ti... divlji i niciji, mozda nas je tuga... zauvek vezala". bilo mi smesno u pocetku... i izgledao je smoren.onda sam to pevala ceo dan jebeni i prestalo je biti smesno.i znam da je za reklamu... ali onu rama margarin pesmu sam mesec dana pevusila.al seticu se ja ovih... pravih, pa cu doci.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...