Jump to content
IGNORED

Srpskohrvatski muškoženski odnosi


Odd_Job

Recommended Posts

Iskustvo mi govori da postoji neka privlacnost Beogradskog akcenta kod Hrvatica. To je koliko vidim uzvraceno blagim odusevljavanjem na ZG akcenat kod devojaka od strane Beogradjana. Sa druge strane Beogradjanke se opet blago loze na Crnogorce i tako u krug.Kao potvrda teorije odo prekosutra za ZG. :D

Edited by Eraserhead
Link to comment
  • 2 weeks later...

У тим љубавним стварима генерализације су јако незахвалне, али без икаквих предрасуда- стварно, стварно су ми Срби бољи фрајери од Хрвата. Има нешто посебно у српским момцима, некако су слободнији, директнији, ма... мужевнији, просто им је и став, и поглед, и израз лица другачији. Излазила сам своједобно по Загребу, па размишљала о томе (то онако одока, искустава немам).За девојке Хрватице (и Мађарице) бих рекла да су стварно сехи, врло женствене, па је ваљда њихова екстремна женственост и изражена мужевност Срба права комбинација.

Link to comment

Po mom iskustvu ima nesto u tom akcentu. Znam kako su me zagledali i u Mostaru i u Zagrebu kada sam bio. U Zagrebu su me podstrekivali da se ne suzdrzavam i da slobodno koristim "bre" (sto inace retko koristim) a u Mostaru su me terali da pricam bilo sta sve govoreci "Ajde pricaj,pricaj, zavodi zavodi!"Slicno vazi i za BG-NS relacije.Istini za volu ipak znam manje devojka koje su bile sa Hrvatima nego li tipova koji su bili sa Hrvaticama. No to moze lako biti do toga sto se tipovi ipka vise hvale.

Edited by pavllle
Link to comment
али без икаквих предрасуда- стварно, стварно су ми Срби бољи фрајери од Хрвата.
pises na cirilici da te hrvati ne bi provalili, ccc.
Link to comment

hrvati i hrvatice mi imaju totalno seljacki akcenat.... kad mi progovore kao da mi burgijaju po nervima (dalmatinci) i mozdanim celijama....totalno su mi neprivlacni....u stvari, ne mogu nista od njih da podnesem, osim par casnih ljudi (ne sa ovog foruma naravno) gomila ortaka mi se lozi na purgerice, klasicne droljice sto glume finocu...nase ribe barem ne kriju sta hoce.

Edited by mustang
Link to comment
hrvati i hrvatice mi imaju totalno seljacki akcenat.... kad mi progovore kao da mi burgijaju po nervima (dalmatinci) i mozdanim celijama....totalno su mi neprivlacni....u stvari, ne mogu nista od njih da podnesem, osim par casnih ljudi (ne sa ovog foruma naravno) gomila ortaka mi se lozi na purgerice, klasicne droljice sto glume finocu...nase ribe barem ne kriju sta hoce.
Kakav si ti mongoloid, to je zastrasujuce. 
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...