Jump to content
IGNORED

Srpskohrvatski muškoženski odnosi


Odd_Job

Recommended Posts

Opšte je mesto da se Srbi lože na Hrvatice - šifra: Joj, kako seksi pričaju...!. S druge strane, doima se da ni Hrvatice nisu ravnodušne prema Srbima. Čak je i u vreme rata postojala ta neka uzajamna privlačnost, o kojoj, uostalom, najbolje svedoči broj m(j)ešovitih brakova.Interesantno mi je, međutim, a na to mi je nedavno pažnju skrenula 1 drugarica odavde, pošto sam uvatio nešto da petljam s 1 Dalmatinkom preko interneta, da se Srpkinje baš nešto i ne lože na Hrvate. Kakva su vaša iskustva i imate li neko racionalno objašnjenje?

Link to comment
Opšte je mesto da se Srbi lože na Hrvatice - šifra: Joj, kako seksi pričaju...!. S druge strane, doima se da ni Hrvatice nisu ravnodušne prema Srbima. Čak je i u vreme rata postojala ta neka uzajamna privlačnost, o kojoj, uostalom, najbolje svedoči broj m(j)ešovitih brakova.Interesantno mi je, međutim, a na to mi je nedavno pažnju skrenula 1 drugarica odavde, pošto sam uvatio nešto da petljam s 1 Dalmatinkom preko interneta, da se Srpkinje baš nešto i ne lože na Hrvate. Kakva su vaša iskustva i imate li neko racionalno objašnjenje?
pa, mhm, znam i takav slucaj: srpkinja u visegodisnjoj vezi sa hrvatom. za drugi takav par sam samo cula, ne znam ih licno, ali ocigledno i toga ima (ovu drugu varijantu sam videla dosta puta, najbolji ortak mi je imao bar 3 cice u zg, i drugi jednu). nemam pojma o cemu se radi, moze biti da posle srba hrvati dodju previse suptilni i ugladjeni. :blink: :P
Link to comment
Opšte je mesto da se Srbi lože na Hrvatice - šifra: Joj, kako seksi pričaju...!. S druge strane, doima se da ni Hrvatice nisu ravnodušne prema Srbima. Čak je i u vreme rata postojala ta neka uzajamna privlačnost, o kojoj, uostalom, najbolje svedoči broj m(j)ešovitih brakova.Interesantno mi je, međutim, a na to mi je nedavno pažnju skrenula 1 drugarica odavde, pošto sam uvatio nešto da petljam s 1 Dalmatinkom preko interneta, da se Srpkinje baš nešto i ne lože na Hrvate. Kakva su vaša iskustva i imate li neko racionalno objašnjenje?
Necu da opricavam iskustva, ali meni je npr zagorski akcenat prilicno seksi. Dalmatinski mi kod muskarca nije uopste.
Link to comment

Ma da, njima Bata Živojinović i Dragan Nikolić, a nama Relja Bašić i njanjavi Frano Lasić... E neće moći! Posle se pitaju što su se naše mame ložile na Bekima Fehmijua.

Edited by halloween
Link to comment
Kakva su vaša iskustva
moje iskustvo sa jednom 'rvaticom traje već dve godine, i kako se čini trajaće još dugo :) :wub:i :wub: za akcenat.
i imate li neko racionalno objašnjenje?
racionalno ? jok. ali ima nešto sa tim akcentima, apsolutno ima. :)
Link to comment
Interesantno mi je, međutim, a na to mi je nedavno pažnju skrenula 1 drugarica odavde, pošto sam uvatio nešto da petljam s 1 Dalmatinkom preko interneta, da se Srpkinje baš nešto i ne lože na Hrvate.
Lože se, nego šta. Bila sam kuma prošlog leta drugarici koja je, biće već punoletan broj godina, naložena na jednog.Omatorili, nemaju više potrebu da se smucaju po okolnim neutralnim zemljama da bi se videli jer njihove ratuju. Matorci konačno saznali skoro sve o njihovoj vezi. Nestalo adrenalina, pa odlučili da se ozvaniče i da prave decu. :) E kad se setim svih priča koje smo pakovale njenima da bi pokrile odlaske i viđanje sa njim dok to još nije bilo lako kao danas. Prosto mi je neverovatno da su prolazile. Valjda ljudima bilo lakše da se prave da veruju, šta znam.
Link to comment
Lože se, nego šta.
Istine radi, ta drugarica što mi je plasirala teoriju o tome kako se Srpkinje, je li, ne lože na Hrvate, naginje pomalo k DSS-u :ss1: To bi moglo donekle objasniti otkud joj takav utisak.Ali, s druge strane, ja, eto, znam poprilično Dalmatinki koje muškarce s onu stranu Velebita ne mogu smisliti. Ergo, čak se ni Hrvatice ne lože na te Hrvate :blink: ???Moje su personal favorite Dalmatine, vesnice arome lavande i inog mediteranskog bilja, gradela, maslina, vina, janjetine, te sočnih plodova mora:) rame uz rame su im Istrijanke, nekakva autohtona egzotična sorta sklona toleranciji s istančanim osećajem za bratstvo i jedinstvo.Omiljene su mi i Slovenke, mada, kako se bliži 1. januar i proboj šengenskog fronta, u topotu našeg galopirajućeg napretka i osvajanja evropskih standarda (iliti, ako vam je milije, nemilosrdnog, kloparajućeg okretanja pedala) , sve mi se više čini da je ta fascinacija druželjubivim kćerima alpskih livada bila nekako najviše ekonomski motivisana :D Edited by Odd_Job
Link to comment
Istine radi, ta drugarica što mi je plasirala teoriju o tome kako se Srpkinje, je li, ne lože na Hrvate, naginje pomalo k DSS-u :ss1: To bi moglo donekle objasniti otkud joj takav utisak....
istine radi, cela pricha (mada mozda moze da ispadne zanimljiva) spada u korpus ideja - sta je najveca sreca nasheg plemena kad nasrne na njihove zene, i obrnuto, najveca zalost kad njiovo pleme nasrne na nashe zene. sto se naravno ne dogadja nikad, poshto smo mnogo kul ^_^
Link to comment

По статистици, до 70-их (МАСПОК?) су више Хрватице нагињале Србима него Српкиње Хрватима. cool.gif Склопљени бракови 1953.1830 Хрват-Српкиња2783 Србин-ХрватицаСклопљени бракови 1961.2322 Хрват-Српкиња3955 Србин-ХрватицаСклопљени бракови 1970.2901 Хрват-Српкиња3434 Србин-ХрватицаСклопљени бракови 1971.2809 Хрват-Српкиња3212 Србин-ХрватицаСве у свему, упадљиво је да се свака од већих нација држала углавном својих (90% случајева), стопа националне егзогамије (м(ј)ешовитих бракова) је била 5-10% за сваку нацију (па чак и Југословене), изузетак су чиниле мањинске заједнице којих није било довољно за ендогамију па су бивали принуђени да се баве матримонијалним аутсорсингом.

Edited by savindan
Link to comment
  • 2 weeks later...

Moja prva curica bila Hrvatica, al odavde :)I potonje su (bile) neke manjine. A da sam i dalje zaljubljen u onu jednu od pre par meseci, jesam.

Edited by Buck Naked
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...