Jump to content
IGNORED

Pitanje za pravnika


ordi

Recommended Posts

ili idi na sajt i odstampaj stranicu sa podacima o stanu pa im daj to a kad te pitaju sto ovo naopako ti se pravi blesav ili kazi da si narucio ali nisi mogao da podignes na vreme

Link to comment

da, kao dokaz svojine je predat ugovor.dakle, sta cenis, da odemo na ostavinsku i bez te hartije? nece da nas grdi sudija?@arbeitmann: iskusno.hvala ljudi, sad sve znam sta i kako (valjda)

Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment

pa nemas izbora. ili ce prihvatiti to sto doneses ili ce odloziti rociste mada ne verujem. ali taj izvod ne sluzi da se utvrdi vlasnistvo, tome ti sluzi ugovor o otkupu. da se kupac uknjizio po otkupu od Komgrapa tada bi mogao da ga koristis i kao dokaz vlasnistva.

Link to comment
Djecaci su bogovi, ocu muda da si izedem sto nisam bio na koncertu u Beograduja sam plakao kada sam prvi put cuo
I ja sam plakao 2031-ve dok sam prisustvovao snimanju spota...
Link to comment

Djecaci su super, a medju njima ima i purgeramene jedan purger naveo da slusam dalmoske bendoveno, da se vratimo na temuopet ja iz druge ruke :)kako citam unazad, sve je vec recenodovoljan ti je ugovor za ostavinsku raspravupotom mozes da uknjizis objekat sa ugovorom, resenjem o nasledju i etaznim planom (iliti skicom posebnih delova zgrade)etazni plan nemas, vidi se iz "Начин утврђивања кор.пов.: НИЈЕ УТВРЂЕНО", to povlaci i one nulice u povrsinama u katastru ima spisak onih koji rade etazni plan (tu mi nije bas najjasnije mozes li samo za svoj stan, ali izgleda da mozes cim pominjes nekoliko vlasnika kojima je upisana povrsina)i za porez, ne placa se( ali nije ovo bas sigurno), uglavnom poreznici ce cekaju kasnije da te ogulee: i ugovor ne prilazi u originalu, nego overene kopije, ma sva dokumenta idi sa overenim kopijama gde god mozes

Edited by fragand
Link to comment

hebi ga rene, to me jos nije potkacilo, a i nemam koga da pitamali smo podneli tuzbu protiv nn lica u nekoj drugoj sferi, i za sada je upalilosamo ti treba dobar savetnik da sastavis tuzbu

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...