Jump to content
IGNORED

Pitanje za pravnika


ordi

Recommended Posts

nemas sta da ga najuris ako on nema drzavinu. prakticno je bespredmetna prica i svodi se na trosak izbacivanja njegovih evidentno unistenih stvari. da li bi on mogao sad recimo da udje u taj lokal i ponasa se kao da je njegov?

Link to comment

To sto je stavio katanac i ima dtvari unutra znaci da ima drzavinu. Ja bih isao na tuzbu za iseljenje jer sto je sigurno sigurno je.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Link to comment

Kako nije, pa u posedu je. Nije ga on srušio. Skine katanac i kaže da ga je skinuo pre 3 meseca. Još ako može da nadje raćun za promenu brave nekog str ili tako nešto.

Link to comment

opet ispada sudrzavina

 

edit: nevezano za zamenu brave / skidanje katanca. nesto mi nije provereno to u eri smartfonova. 

Edited by Krošek
Link to comment

Он има право тужбом да уђе у посед јер је зк власник. Скине катанац, па апп. Свакако му је тужба последња опција, овако може и да је можда избегне. У најгорем случају може и да призна тужбу за државину ако је добије, а свакако онда мора да тужи за посед

Link to comment

Očigledno mu treba posed. Dok nije u posedu ne može ništa da radi. Ni da ga proda ni bilo šta. Malo mi je nategnuto da se sudi za lokal koji je njegov i u koji može da uđe, ako ne mora. 

Link to comment

meni je nategnuto da ce da potencijalno prodaje lokal koji je u tako losem stanju da mu je do juce bio urusen zid od poplave i ne cini mi se da je tu osnovna dimenzija ekonomska nego ljudska, da se ima crno na belo, to je moje, nemas tu sta da radis i tacka. da se stavi ta tacka, a najbazicniji i naj foolproof put je ovaj... regularni

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...