Jump to content
IGNORED

Pitanje za pravnika


ordi

Recommended Posts

Jos vredna zemlja,na Zlatiboru
 
Deda preminuo i niko nije znao da je sastavio testament,ostavio mi sve,pola familije ne prica izmedju sebe zbog toga[emoji3]
Naravno da treba on da plati, nego ja mislio ti pitaš uopšteno...




...shiit has hit the fan...

Link to comment
2 hours ago, djeneralche said:

Pokloni caletu. Znam da se ne placa porez na poklon za roditelj->deca, proveri da li vazi i u obrnutom slucaju.

ovo znam. ne važi. otac je sinu prvo koleno, a sin ocu nije :D

al zato mislim da braća i sestre jesu prvo koleno, jedino se ne razumem u te prenose prava o kojima se piše...

kad dete poklanja roditelju plaća se porez a može da se oslobodi plaćanja u slučanju težeg siromaštva koje se dokazuje gomilom papirčina, ali u to ne bih ulazila pošto ne verujem da na forumu ima sirotilje.

Link to comment

Jedan savet, ne poklanjaj nista... Nije deda tebi to ostavio tek tako... Znači da je mislio da si jedini normalan u porodici, a to nesto znači... Da su ostali bili ok, ostavio bi im nešto... Poštuj dedu... :)

 

 

Link to comment
Jedan savet, ne poklanjaj nista... Nije deda tebi to ostavio tek tako... Znači da je mislio da si jedini normalan u porodici, a to nesto znači... Da su ostali bili ok, ostavio bi im nešto... Poštuj dedu... [emoji4]
 
 
Ali ako ga to košta više nego što mu koristi?




...shiit has hit the fan...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...