Jump to content
IGNORED

Pitanje za pravnika


ordi

Recommended Posts

Kolega dobio 2 meseca kucnog zatvora sa elektronskom kontrolom ili kako vec, e sad posto nam posao nije vezan za njegovo mesto prebivališta vec cesto putujemo, jel moze on da radi uz neki dogovor sa sudom ili ono bleji kuci ta 2 meseca? 

Link to comment
  • 4 weeks later...

Danas mi salje drug web stranicu na kojoj je moja slika i moje ime i komentar kako sam veoma zadovoljan nekim proizvodom i pita me jel stvarno jer se i on razmisljao da kupi. Nisam imao pojma o cemu govori. Sliku i ime su mi uzeli sa tvitera i napisali komentar u moje ime. Sta treba da radim?

Link to comment
On 9.1.2019. at 10:04, SDSG said:

Kolega dobio 2 meseca kucnog zatvora sa elektronskom kontrolom ili kako vec, e sad posto nam posao nije vezan za njegovo mesto prebivališta vec cesto putujemo, jel moze on da radi uz neki dogovor sa sudom ili ono bleji kuci ta 2 meseca? 

Koliko znam moze samo sat-dva  da bude van kuce.

Link to comment
1 hour ago, Moća said:

Koliko znam moze samo sat-dva  da bude van kuce.

Mislim da ima sluzbenika koji ga "duzi" i njemu se javlja i on mu odobrava koliko sme da se seta...Ali mislim da to nije nesto neograniceno...

Link to comment
8 hours ago, Moća said:

Pa i ne bi imalo smisla, ajde nisi dobio zatvor nego nanogicu ali ajde jebi ga idi radi pa se javi kad zavrsis.

Da se niko ne uvredi.

Isao da se raspita trazili mu dokaz da izdržava nekoga i da su njegova primanja jedina u porodici i da drugacije ne mogu da se izdrzavaju i ako to dokaze onda moze da ide na posao ako delo za koje je osudjen nema veze sa tim poslom,al ne znaju da mu kazu koliko sati sme da provede na poslu jer to treba da utvrdi neko drugi. 

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...