Jump to content

NCAAF 2009

mandingo

Recommended Posts

Dobili su ponudu koja se ne odbija. Jbg, idu u AQ konferenciju koja je realno najslabija, racunaju na BCS bowl redovno, to je to. Problem moze da im pretstavlja 18 seniora ove godine, mada imaju jos 1 godinu u MWC da se pregrupiraju. Krivo mi je zbog MWC koja je vec drugu godinu u procesu koji odlucuje dali ce postati AQ konf. Ovako ce ostati samo Boise State. TCU u Big East, Utah u PAC10, BYU independent...

• Replies 172
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• mandingo

57

• teacher

23

• WTF

22

• Alphons

21

Top Posters In This Topic

Posted Images

Odgledao sam reprizu VT vs. FSU i sta reci... :Hail: Steta za ona 2 poraza na pocetku, glupi schedule. Mada, 4 ACC titula u 7 godina, koliko je VT u konferenciji je vrh. WTF, daj slike! :D

Nema slika, nisam bio, :isuse: imao sam neodlozive™ obaveze. Morao sam da se zadovoljim gledanjem na TV. Ova sezona nevidjeno podseca na onu iz 95/96. 2 bezvezna poraza na pocetku (tada su bili BC i Cincinnati), onda 9 pobeda i pobeda u bowl utakmici (nadajmo se). Uzeli smo ACC i sad moze da se kaze da vladamo konferencijom. Sledece sezone definitivno idem nazad u Blacksburg na jednu utakmicu.

• 2 weeks later...

dis iz džouk, prvo poluvreme 31-10 za BYU, klasičak blitzkrieg.zvezde večeri sudije, koje su uspele da 4 puta i 1. poluvremenu bace zastavicu da bi glavni sudija posle 5 minuta razgovora rekao "no foul on the play".

Boise prilicno lako dobio Utah. Dve njihove (Utah) utakmice sam gledao ove sezone i 2 puta su odvaljeni, jutros od Broncosa i jos gore od TCU-a. Bas me zanima kako ce se snaci sledece godine u PAC10.

• 2 weeks later...
  • 7 months later...

BUMP!večeras kreću tekme, nema ništa posebno ali fala bogu pa kreće. UNLV - #11 Wisconsin 8:00PM ET#20 Mississippi St. - Memphis 8:00PM ETFriday, September 2, 2011#14 TCU - Baylor 8:00PM ETYoungstown St. - #17 Michigan St. 7:30PM ET Večeras možda bacim pogled na Wisconsin, ali mislim da vredi pogledati TCU - Baylor.U subotu se igraju mečevi LSU(#4) - Oregon (#3) i Boise State (#5) - Georgia (#19). LSU igra bez Jeffersona, što može da bude loše, a ne mora.

VT ubija App. State. 52 : 0 na pocetku trece. Wilson gazi, odbrana sabija, za Logana cemo videti u nekoj ozbiljnijoj utakmici.

Edited by mandingo
VT ubija App. State. 52 : 0 na pocetku trece. Wilson gazi, odbrana sabija, za Logana cemo videti u nekoj ozbiljnijoj utakmici.
66-13 na kraju. Jebali smo ih ruzno™. Dobar pocetak sezone :Hail:
  • Create New...