Jump to content
Sign in to follow this  
mandingo

NCAAF 2009

Recommended Posts

Alphons

Da ne otvaramo novu temu :DVečeras sam gledao prvo S. Carolina v. Southern miss, smor tekma.Sada ide Pitt v. Utah. Deion Lewis je zver, ali Pitt ima 0% šanse da bilo šta uradi ako malo ne otvore playbook, ne može Lewis sve sam.I na kraju, moram da se oduševim konstantnom potrebom za koledž QB superstarovima - cele nedelje slušam kako kuju Pryora u zvezde, mnogo je napredovao, sjajan igrač, osvaja Heismana, Ohio State u Nat'l Championship tekmi, biće divno, biće sjajno, biće super. Kurac moj.

mandingo

Ipak je na kraju Utah dobila. Trenutno gledam USC na ostrovima, totalno sam oslepeo... 7 sati, jbt. :D

mandingo

Jbt, Boise St. ubija....

WTF
Jbt, Boise St. ubija....
:isuse: Ovu utakmicu je trebalo igrati negde u Novembru... Sad, kakva motivacija nam ostaje? Da uzmemo ACC i igramo 1 Orange Bowl?

mandingo

Kako je pocelo, mislio sam da ce Broncosi odvaliti VT. Odbrana je proradila, cak je Taylor odigrao solidno. Jednostavno, greske u prvoj cetvrtini (fumble i blocked punt) u napadu i neuigranost u odbrani, koja je bila evidentna na pocetku, su verovatno resili utakmicu. Cak su se i vratiliposle 17 - 0, sto je za svaku pohvalu. Nista, ostaje ACC i neki BCS bowl na kraju, cetvrta godina po redu gube rano u sezoni... ne znam kako su pravili schedule ali igrati 1 utakmicu protiv tima koje je vratio 90% igraca i nije izgubo godinu i pol, nije bas mudro. Mogli su bar da odigraju ove 2 (koji su im sada na rasporedu) sa James Madisonom i East Carolinom. Junacenje na Fedex fieldu u prvoj utakmici sezone je stvarno glup rizik.... i to protiv tima od koga beze svi BCS timovi. Ove godine jos samo Oregon State igra sa njima.

teacher

Hahaha, Paterno na 1:34 ... Snimak verovatno iz '62.

mandingo

James fucking Madison... :isuse: :isuse: :isuse:

WTF
Jbt, ne mogu da verujem :isuse: Pa njih smo redovno odvaljivali tamo 80ih ranih 90ih kad smo bili krs od tima koji je bowl utakmicu mogao samo da sanja... Ovo + kosarka mi je sjebalo dan danas angry.gifEDIT: Djokovic malo izvadio utisak :) Edited by WTF

mandingo

ACC je, jos uvek, up for grabs. :isuse: Ove godine je samo Big East slabija od ACC-a. Nista, da se osvoji konf. ili bar finale kod tebe u gradu, za BCS championship game, vise sansi ima USC. :( :P

Alphons
thumbup.gifObožavam pobede FCS timova :D
ACC je, jos uvek, up for grabs. :isuse: Ove godine je samo Big East slabija od ACC-a. Nista, da se osvoji konf. ili bar finale kod tebe u gradu, za BCS championship game, vise sansi ima USC. :( :P
Jebote, Big East i ACC u solidnom raspadu. Veče puno iznenađenja, ali podatak dana:Denar Robinson - 502 jarda. Ludak.

mandingo

Ma volim i ja kad dobije autsajder ali ne protiv VT, nek dobiju neki ogavan college, kao Ohio state, na primer. Robinson je loodak, nisam docekao da vidim college football final i reakciju izlapelog Holtza, jebo ga Notre Dame. :D

teacher

Holtz je kralj. Slušao bih ga po ceo dan. Gledao sinoć baš ND - Michigan i Robinson toliko ubija da je to prestrašno. Ne plaši se da spusti ramena i uleti u gangbang. Teško da će moći tako da igra celu sezonu, pretpostavljam da ga danas boli svaki deo tela, pošto se odbrana ND u 2. poluvremenu trudila da ga ubije. Što se ND tiče, četiri igrača su odlična: Armando Allen RB, Dayne Crist QB, Rudolph TE i moj omiljeni LB Manti Teo. I da, ne sviđa mi se što Brian Kelly hoće da napravi Cincinnati od ND. Inače, skidajte, gledajte utakmice Oregona, to je jedna takva mašina, da praktično ne mogu da ne postignu manje od 40 poena. I to još sa sophomore QB-om.

mandingo

Pala je mocna East Carolina. <_< Utisak veceri je izuzetno nesrecan poraz Arizone St. u Madisonu i ukupno jacina PAC 10 konferencije (osim nesrecnog Washingtona), posebno Stanforda i Oregona. Cak je i mrtvi UCLA uspeo da pobedi top 25 tim (Houston, koj je bio oslabljen neigranjem Kolba :P ). Opet je, izgleda, Big 10 joke od konferencije, sto u prevodu znaci da ce odvratni Ohio State igrati sa pobednikom SEC za BCS championship. Boise St. i TCU opet nisu dovoljno dobri, PAC 10 su samo brzi timovi, dajte taj hard nose Big 10 football, koji ce izgubiti od Alabame 20+ razlike. angry.gif

Edited by mandingo

teacher
Pala je mocna East Carolina. <_< Utisak veceri je izuzetno nesrecan poraz Arizone St. u Madisonu i ukupno jacina PAC 10 konferencije (osim nesrecnog Washingtona), posebno Stanforda i Oregona. Cak je i mrtvi UCLA uspeo da pobedi top 25 tim (Houston, koj je bio oslabljen neigranjem Kolba :P ). Opet je, izgleda, Big 10 joke od konferencije, sto u prevodu znaci da ce odvratni Ohio State igrati sa pobednikom SEC za BCS championship. Boise St. i TCU opet nisu dovoljno dobri, PAC 10 su samo brzi timovi, dajte taj hard nose Big 10 football, koji ce izgubiti od Alabame 20+ razlike. angry.gif
Što misliš da TCU nije dovoljno dobar? Najjača odbrana u zemlji sigurno. Juče gledao Tennessee i taman kad opet pomislim da će da naprave upset, oni se utronjaju. Prošle nedelje protiv Oregona su se odlično držali, a sinoć su imali 10-10, pa im je Urban Meyer prodao fake punt i to je onda bilo to. Inače, sviđa mi se kako radi taj novi HC Tennesseeja, Dooley.

Alphons
Što misliš da TCU nije dovoljno dobar? Najjača odbrana u zemlji sigurno. Juče gledao Tennessee i taman kad opet pomislim da će da naprave upset, oni se utronjaju. Prošle nedelje protiv Oregona su se odlično držali, a sinoć su imali 10-10, pa im je Urban Meyer prodao fake punt i to je onda bilo to. Inače, sviđa mi se kako radi taj novi HC Tennesseeja, Dooley.
+1 i za TCU i za Dooleya.Plus, TCU igra jako specifično 4-2-5 odbranu na koju je jako teško navići se. Dobri su oni.Ova generacija Tennesseeja nema šta da traži u SECu, ali ako nastave da rade, mogli bi da se vrate.Brantley odličan. Koliko puta je imao loš snep koji je uhvatio oko kolena i nimalo se nije zbunio. Odlično je igrao.

Sign in to follow this  

• Create New...