Jump to content

NCAAF 2009

mandingo

Recommended Posts

WTF, jel gledas ovu loodnicu u Blacksburg-u. :Hail: Kisa lije ko iz kabla, publika urla, a VT rastura the U. Sad su im blokirali i punt za TD. Beamer Ball!!! 21:0 u drugoj 1/4.
nakon toliko problema sa RB, izbacivanjem Ore-a pre godinu ipo koji je bio Acc all star... Willson je objasnio, uz naravno novog Vicka.... 270 yd rushing, unakazili smo ih...Sad mi je jos vise zao poraza od Alabame, ostatak rasporeda mnogo laksi, mozemo daleko ove godine
:Hail: Kisa u Blacksburgu, a mi razbijamo protivnike i to na onaj klasicni "Beamerball" nacin - ludacko trcanje, punt blokiranje, i VT odbrana koja se uglavnom dvoumi da li da sackuje protivnickog QB-ja ili da ga pusti da baci pa a mu udari INT :Hail: ... podseti me ovo na moju mladost, tj. na 23. Septembar 1995 i nasu prvu pobedu nad Miamijem, isto ovako kisa sto lije kao iz kabla, samo je bilo cupavije 13-7, posle toga im je trebalo 5 godina da nas pobede. Ludacka atmosfera, jedino je falilio da skinem jaknu i da zavitlam njom <_< Posle te utakmice sam u jednom baru naleteo na bivsu ribu i smuvao se s njom.. dobro ajde ovo nema veze sa tekmom, ali hocu da kazem da je bio bas odlican dan taj 23.09.1995. Jedina ludja atmosfera je bila na kraju te sezone u New Orleansu kad smo zgazili Texas u Sugar Bowlu.secanja naviru :wub:
  • 2 weeks later...
  • Replies 172
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• mandingo

57

• teacher

23

• WTF

22

• Alphons

21

Top Posters In This Topic

Posted Images

• 1 month later...
  • 3 weeks later...

'Bama vs. Florida u Atlanti. Pobednik igra (verovatno protiv Texasa) BCS championship game. Posto su Gatorsi vec postali dosadni, navijam da dobije Alabama. Roll tide!!!

prvi poraz "supermena" od chuvenog speecha koji je odrzao. vala, bilo je i vreme. iz nekoga razloga sam bash zestoko navijao protiv njih protiv kiffina i lsu-a ove sezone, tako da mi je drago shto su konachno pukli.

Uh, umalo Texas da izduva u Dallasu. Bilo bi interesantno tada videti koji bi izgovor mudraci iz BCS-a smislili kako ne bi poslali TCU u championship game. Dakle, ove godine bez kontroverzi -> Alabama vs. Texas, Ohio St. vs. Oregon u Rose bowlu.... Boise state ce izgleda opet popusiti za BCS bowl, posto ako se 2 non BCS skole pojave u major bowlovima, svi okeani sveta ce presusiti. <_<

Dakle, ove godine bez kontroverzi
da, konachno. ali to i nije toliko dobro ako pogledash da ce sada zagovornici bcs sistema imati opravdanje vishe da se razgovori o uvodjenju plejofa pomere za 2020-u.
  • Create New...