Jump to content
Sign in to follow this  
mandingo

NCAAF 2009

Recommended Posts

mandingo
Potrudiću se da gledam obe, zaželeh se NCAAFa.prva tekma (S. Carolina - NC State) me, zapravo, i ne zanima toliko, ali mi se jako gleda Boise State vs. Oregon, da vidim taj Oregon za koji kažu da može da se umeša u borbu za titulu u PAC10. i naravno da gledam Blue Turf, odavno nisam imao kvalitetnu migrenu :) :)
:lol: Blue turf u kombinaciji sa dresovima Oregona moze da izazove napade epilepsije. FF_198499_l.jpg

Alphons

Srećom, Oregon je odlučio da ne ponese ove dresove.Nesrećom, zajedno sa dresovima su zaboravili i napad da ponesu - 0 pas jardi u prvom poluvremenu, i minijaturno malo uopšte. JEste to rush first, option napad, ali svejedno. BOise vodi 13-0 na poluvremenu - 1 TD, 2pt conv, safety i fg. Plus je kicker boisea promašio 2 FGa.Dakle, rasturanje.

WTF

1 eksplozivni pocetak sezone (ovo je ladno moglo da ide na sabanometriju na americki nacin)

Mauci

Retard. Kakva je kazna?

mandingo

Poludeo je skroz tip. Kakva paljevina. Boise St. opet pokazao da je jak kao zemlja, realno je da, posle ove pobede ocekuju 12-0 skor i BCS bowl. Ball state, koji je prosle godine imao skor 11-1 (cini mi se, siguran sam da su samo 1 izgubili) je popusio otvaranje kod kuce od Northern Texas-a. Danas puno jakih utakmica, can't wait. WTF, zar nisi u Hotlanti™? Ovo se ne propusta, jebo te.

WTF
WTF, zar nisi u Hotlanti™? Ovo se ne propusta, jebo te.
Nisam u Hotlanti™, ali cu veceras u 8 srcem biti tamo :D Ja sam 5 sati kolima severnije odatle , u NC. Otvaranje ovogodisnje sezone (NCSU vs USC) mi je prakticno bilo u blizem komsiluku, zbog saobracaja od te tekme, voznja kuci sa posla u cetvrtak popodne mi se udvostrucila angry.gif

Alphons

trenutno na ESPN ide Ohio State vs. Navy, gde navy povremeno i proba da doda.kasnije igraju #13 Georgia v. #9 Oklahoma State, a onda od 02.00 #5 Alabama v. #7 Virginia Tech.koliko jakih utakmica za prvi vikend, divno :)

mandingo

Ja gledam Tennessee vs. W. Kentucky na justinu. Prva 1/4 0:0, na poluvremenu 28:0 za Volse. Lane Kiffin na poluvremenu kaze da nije bas zadovoljan... :blink: Inace doveo je i matorog za def. koordinatora. Ukoliko moze da regrutuje kao u SoCal (a on kaze da moze i bolje), za neku godinu Tennessee ce biti mnooogo jak.

mandingo

Navy bacio 50 yds + TD protiv Ohio St. koji je ove gocine, po svemu sudeci, bas precenjen. Voleo bih da ih USC ubije sledce Nedelje.

Alphons

ako ovako budu igrali D#, oće.Jeste da USC igra sa true freshmen QBom (Matt Barkley), ali im se vraćaju 4/5 ofanzivnih linijaša i imaju sjajan backfield- Staffon Johnson, Joe McKnight i CJ Gable. A iako je odbrana USC sada u NFLu, i dalje imaju top5 NCAA DE-a , Everson Griffena, i odličan, iskusan secondary.

mandingo

Niti USC ne briljira za sada. Pete izgleda nema mnogo poverenja u rookie QB-a. Pass samo na 3rd down za sada.

mandingo

28:0 za USC u drugoj 1/4. QB se cuva kao kap na dlanu (mada je bilo nekoliko kixova kod screen passova ili swing passova kad su ga igraci SDSU-a (univerzitet gde je snimana 3rd sezona Veronice Mars) posteno odvalili. Stafon Johnson odvaljuje, cak se i McKnight posle fumbla vratio. Odbrana ubija, mada, realno, SDSU nije merilo. Za to vreme Jimmy Clausen ubija, ND razvaljuje Nevadu. Od Utorka su verovatno u top 15. :lol:

mandingo

Juce pobeda ramsa u derbiju Colorada... svaki poraz ogavnog Hawkinsa treba da raduje prave ljubitelje AF. Veceras ide i ACC derbi Floride. Tsva, vreme ja da, posle Nebraske, vidimo srpsku zastavu i na Bobby Bowden Field-u. :D

mandingo

Jbt, koliko vremena ima Ponder (QB FSU-a) ... BB je izgleda sredio OL.

Sign in to follow this  

• Create New...