Jump to content

NCAAF 2009

mandingo

Recommended Posts

Potrudiću se da gledam obe, zaželeh se NCAAFa.prva tekma (S. Carolina - NC State) me, zapravo, i ne zanima toliko, ali mi se jako gleda Boise State vs. Oregon, da vidim taj Oregon za koji kažu da može da se umeša u borbu za titulu u PAC10. i naravno da gledam Blue Turf, odavno nisam imao kvalitetnu migrenu :) :)
:lol: Blue turf u kombinaciji sa dresovima Oregona moze da izazove napade epilepsije. FF_198499_l.jpg
  • Replies 172
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• mandingo

57

• teacher

23

• WTF

22

• Alphons

21

Top Posters In This Topic

Posted Images

Srećom, Oregon je odlučio da ne ponese ove dresove.Nesrećom, zajedno sa dresovima su zaboravili i napad da ponesu - 0 pas jardi u prvom poluvremenu, i minijaturno malo uopšte. JEste to rush first, option napad, ali svejedno. BOise vodi 13-0 na poluvremenu - 1 TD, 2pt conv, safety i fg. Plus je kicker boisea promašio 2 FGa.Dakle, rasturanje.

Poludeo je skroz tip. Kakva paljevina. Boise St. opet pokazao da je jak kao zemlja, realno je da, posle ove pobede ocekuju 12-0 skor i BCS bowl. Ball state, koji je prosle godine imao skor 11-1 (cini mi se, siguran sam da su samo 1 izgubili) je popusio otvaranje kod kuce od Northern Texas-a. Danas puno jakih utakmica, can't wait. WTF, zar nisi u Hotlanti™? Ovo se ne propusta, jebo te.

WTF, zar nisi u Hotlanti™? Ovo se ne propusta, jebo te.
Nisam u Hotlanti™, ali cu veceras u 8 srcem biti tamo :D Ja sam 5 sati kolima severnije odatle , u NC. Otvaranje ovogodisnje sezone (NCSU vs USC) mi je prakticno bilo u blizem komsiluku, zbog saobracaja od te tekme, voznja kuci sa posla u cetvrtak popodne mi se udvostrucila angry.gif

trenutno na ESPN ide Ohio State vs. Navy, gde navy povremeno i proba da doda.kasnije igraju #13 Georgia v. #9 Oklahoma State, a onda od 02.00 #5 Alabama v. #7 Virginia Tech.koliko jakih utakmica za prvi vikend, divno :)

Ja gledam Tennessee vs. W. Kentucky na justinu. Prva 1/4 0:0, na poluvremenu 28:0 za Volse. Lane Kiffin na poluvremenu kaze da nije bas zadovoljan... :blink: Inace doveo je i matorog za def. koordinatora. Ukoliko moze da regrutuje kao u SoCal (a on kaze da moze i bolje), za neku godinu Tennessee ce biti mnooogo jak.

ako ovako budu igrali D#, oće.Jeste da USC igra sa true freshmen QBom (Matt Barkley), ali im se vraćaju 4/5 ofanzivnih linijaša i imaju sjajan backfield- Staffon Johnson, Joe McKnight i CJ Gable. A iako je odbrana USC sada u NFLu, i dalje imaju top5 NCAA DE-a , Everson Griffena, i odličan, iskusan secondary.

28:0 za USC u drugoj 1/4. QB se cuva kao kap na dlanu (mada je bilo nekoliko kixova kod screen passova ili swing passova kad su ga igraci SDSU-a (univerzitet gde je snimana 3rd sezona Veronice Mars) posteno odvalili. Stafon Johnson odvaljuje, cak se i McKnight posle fumbla vratio. Odbrana ubija, mada, realno, SDSU nije merilo. Za to vreme Jimmy Clausen ubija, ND razvaljuje Nevadu. Od Utorka su verovatno u top 15. :lol:

Juce pobeda ramsa u derbiju Colorada... svaki poraz ogavnog Hawkinsa treba da raduje prave ljubitelje AF. Veceras ide i ACC derbi Floride. Tsva, vreme ja da, posle Nebraske, vidimo srpsku zastavu i na Bobby Bowden Field-u. :D

• Create New...