Jump to content
Sign in to follow this  
mandingo

NCAAF 2009

Recommended Posts

mandingo

Konacno pocinje i college football. AP pre - season top 25 izgleda ovako: 1.Florida 2.Texas3.Oklahoma4.USC5.Alabama6.Ohio St.7.Virginia Tech8.Mississippi9.Penn St.10.Oklahoma St.11.LSU12.California13.Georgia14.Boise St.15.Georgia Tech16.Oregon17.TCU18.Florida St.19.Utah20.BYU21.North Carolina22.Iowa23.Notre Dame24.Nebraska25.KansasU cetvrtak South Carolina @ NC State i mozda odlucujuca utakmica za Oregon, na blue turf-u u Boise St. U subotu derbi Alabama vs. Virginia St. + Georgia @ Oklahoma St.

teacher

Ove godine ću pratiti slabo do nikako...Samo 1 stvar: napred Jacquizz Rodgers!Btw, ne verujem da je Notre Dame u top 25... :)

Alphons
Btw, ne verujem da je Notre Dame u top 25... :)
mislim da je to uslov za početak sezone <_< ove godine ću pratiti više no ikad.ps - podržavam podnaslov!

mandingo

ND ima zajebanu utakmicu protiv Nevade, koja je prosle godine bila odlicna.... kao i ceo MWC, uostalom. Moguce je da ispadne iz top 25 vec u Ponedeljak.

Venom

Graduation rates, blue chips, kupovina ispod stola, farsa, kriminal, sprdnja, prevara.Odradio sam kvotu za ovu godinu....

mandingo

Samo da kazem da sam se dvoumio izmedju 'BCS sucks' i 'anti venom' kod podnaslova. :)

WTF
Btw, ne verujem da je Notre Dame u top 25... :)
Notre Dame je uvek u TOP 25. <_< Edited by WTF

Teixeira
Ove godine ću pratiti slabo do nikako...Samo 1 stvar: napred Jacquizz Rodgers!
chekaj, ako uvedesh kablovsku i imash espn america, mozesh da se izivish od gledanja...

levi

Zar nije bila neka najava na Eurosportu da ulaze u vode College tzv fudbala

teacher
chekaj, ako uvedesh kablovsku i imash espn america, mozesh da se izivish od gledanja...
Ako uvedem kablovsku, onda se opet vraćam na koncept "No Life", što mi u ovom trenutku i ne treba...

Alphons
Zar nije bila neka najava na Eurosportu da ulaze u vode College tzv fudbala
jeste, puštaće utakmice Big10 konferencije.

mandingo

Eurosport 1 ili 2? Nisam neki fan Big 10 football-a, ali mozda nekad puste bolju tekmu od ESPN-a...

Fins fleet
Eurosport 1 ili 2? Nisam neki fan Big 10 football-a, ali mozda nekad puste bolju tekmu od ESPN-a...
Vodeh neku reklamu, cini mi se da ce biti snimci nedeljom od 14 na ES2.Doduse meni to odgovara, obzirom da NCAA retko pratim direktno. A i cool je kao zagrevanje za ono pravo od 7. :)

mandingo

2 tekme veceras na ESPN America.

Alphons

Potrudiću se da gledam obe, zaželeh se NCAAFa.prva tekma (S. Carolina - NC State) me, zapravo, i ne zanima toliko, ali mi se jako gleda Boise State vs. Oregon, da vidim taj Oregon za koji kažu da može da se umeša u borbu za titulu u PAC10. i naravno da gledam Blue Turf, odavno nisam imao kvalitetnu migrenu :) :)

Sign in to follow this  

• Create New...