Jump to content
IGNORED

Vruca Jesen


MayDay

Recommended Posts

  • Replies 87
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • hazard

    16

  • MayDay

    11

  • Кристофер Лумумбо

    8

  • Gonzo

    7

to je prosto nemoguce. u ovom trenutku strajkuju milion firmi u srbiji, tako da je tesko zabeleziti sve. tek sad videh da mislis da pisemo samo o stajkovima ispred zgrade vlade. ili ne?

Link to comment

kakav bezočan uticaj empea. neće oni na pločnike, rasim spojio staž :)i moram da priznam užasno mi para uši to romantično prizivanje nekakve vruće jeseni, šta da neće možda da nam se desi pariska komuna?bolje da pričamo o tome kakva je realnost svih tih zahteva, i gde bi nas to sve odvelo. idealan teren za populiste, koji su kod nas obično i teški nacoši,tako da mogu samo s gnušanjem da gledam na takve skupove i one koji im se raduju.jedina vruća jesen koju želim je ona meteorološka, da još malo uživam u kukovima i pupkovima.

Edited by Gonzo
Link to comment

Svako ko me iole poznaje reći će da je Megica za mene bila Majka Mara. Ja bih sindikate utopila u tečni azot, ali šššššššš...Ozbiljna sam. Najviše se radujem štrajkovima taksista.

Link to comment

ja bih se radovao strajkovima taksista zato sto je to jedinstvena prilika da se poliju napalmom odjednom, ali nema tko, mada sam onolike pragove obigravao da se upisem u dragovoljce.

Link to comment

biće tu firmi i firmi. pre svega iz onih gde postoji odluka da je nešto zajebano tokom privatizacije, ali nekako se državnim organima ne da da sprovedu izvršenje. onda drugu grupu čine svi oni koji ne primaju plate već godinama. Moram da kažem da mi ovaj podatak nije baš najjasniji. To da neko ne prima platu godinama, mislim. Kako to? Jel ti ljudi 3 godine dolaze u 7h na posao a odlaze u 15h i redovno rade svoj posao a ne dobijaju platu?I moja omiljena grupa. Proizvođači jagodičastog voća.

Link to comment
Svako ko me iole poznaje reći će da je Megica za mene bila Majka Mara. Ja bih sindikate utopila u tečni azot, ali šššššššš...
pa naravno da si ozbiljna, ozbiljan svet u tim sindikalno-radničkim talasanjima vidi ono što jesu - traženje leba bez motike po sistemu ko je bezobrazniji i više sranja u saobraćaju napravi dobije više. nema para i raus!
onda drugu grupu čine svi oni koji ne primaju plate već godinama. Moram da kažem da mi ovaj podatak nije baš najjasniji. To da neko ne prima platu godinama, mislim. Kako to? Jel ti ljudi 3 godine dolaze u 7h na posao a odlaze u 15h i redovno rade svoj posao a ne dobijaju platu?I moja omiljena grupa. Proizvođači jagodičastog voća.
da jebote život! kao ne primam platu 5 godina i sad sam skontao da mi to smeta. more...ove jagodičare i ostalu poljo ekipu koja u životu nije čula za tržišno formiranje cena mi ne spominji.. Edited by Gonzo
Link to comment
onda drugu grupu čine svi oni koji ne primaju plate već godinama. Moram da kažem da mi ovaj podatak nije baš najjasniji. To da neko ne prima platu godinama, mislim. Kako to? Jel ti ljudi 3 godine dolaze u 7h na posao a odlaze u 15h i redovno rade svoj posao a ne dobijaju platu?
Ti ljudi 3 godine dolaze u 7h na posao a odlaze u 15h... Ali, najčešće, ne rade svoj posao... U stvari ne rade ništa... Piju, popričaju, dogovore neki privatluk i tako... Možda ima i firmi gde se našto radi, a u ovakvoj su situaciji, ali to je izuzetak...
Link to comment
jel plaćaju oni porez na taj privatluk?
:DSigurno...Nisam to napomenuo, ali vrlo često i iskoriste resurse firme za taj privatluk... Edited by radisa
Link to comment
molim vas, ignorisite pisanje maistora, on je postao provladin forumas. :P
ma, ću da budem pro svake vlade koja to rasteruje. a za taksiste napalm svakako.weapon of choice.
biggrin.gifSigurno...
a vamo bi budžetske pare = oće da mi ture ruku i džep i pokradu. mrš! Edited by Gonzo
Link to comment

jeste, sve je to neradnicka bagra koju vlast treba da rastera. neka idu da gladuju tamo odakle su dosli. nije ih ta vlada i ekipa privatnika oko nje opljackala bez razloga, sve je to u njihovom interesu.

Link to comment
jeste, sve je to neradnicka bagra koju vlast treba da rastera. neka idu da gladuju tamo odakle su dosli. nije ih ta vlada i ekipa privatnika oko nje opljackala bez razloga, sve je to u njihovom interesu.
nego šta, izvoli molim te predoči, ta ili neka druga vlada treba da uradi?ne neke pričam ti priču spiskove lepih želja, nego konkretne sad i odmah mere?da subvencioniše propale firme? kojim bre parama.. Edited by Gonzo
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...