Jump to content
IGNORED

Cool Perspic


Buck Naked

Recommended Posts

blah, precenjeno - sto ga manje cistis, manje se prlja. tacnije, kada ga operes, meri se desetinama minuta dok se ne umecka, a kada je vec meckav, onda su vrlo male nijanse izmedju toga da li je meckav 2 ili 3 meseca. ponekad razumem svoju kucnu pomocnicu kojoj se uglavnom gadi da dejstvuje po nasem.
retko kad se gastronomski ne slozimo ali na ovo reagujem (vristim) - nije tesko da se uradi a efekti su spektakularni, o higijenskom aspektu da i ne govorimo100_1077.jpgEDIT - i nije mi bilo tesko da idem da slikam po kujni a gazzi i onako spremam poklon paketposle 50RSD za E-novine, moram da iskazem postovanje za potez - pa eto, zgodno Dr. backmann@Buck -hvala mnogo - nema sta da se krije, golotinja do koske (jagnjece) Edited by msmodesty
Link to comment
  • Replies 275
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Buck Naked

    35

  • yolo

    22

  • msmodesty

    18

  • Mp40

    17

Top Posters In This Topic

Posted Images

najgore frizidere sam vidjala u zajednickim stanovima na eksperimentu. moj bivsi univerzitet je bio iznajmio dva stana blizu mesta gde je bio nas eksperiment. stanove je u toku godine posecivalo 6-7 ljudi, najcesce u grupama od dvoje-troje. ljudi su se tu zadrzavali najcesce par sedmica zbog posla, gde bi napunili frizider, i nazalost, punog ga ostavljali iza sebe. iz tog frizidera, prepunjenog, su iskakali zivi ljudi i ostali organizmi. bilo je po deset razlicitih vrsta senfova, majoneza, soseva iz raznih godina, putera, krem sireva, dzemova, sokova - uglavnom isteklog roka trajanja. najgore iskustvo je bilo pronaci neciju testeninu sa prelivom, ostavljenu u taperveru X meseci da razvija svoj mikro-univerzum. imali smo kucne pomocnike, ali su oni dolazili samo jednom sedmicno da pociste podove, promene posteljinu, ociste sudoperu i kupatilo. tom frizideru nikad nisu prilazili. u stvari, sad se setih: najgori su frizideri na poslu, oni u zajednickim prostorijama za kafenisanje gde kao treba da ostavite svoj rucak. e, to se vec nikad ne cisti :puke: .

Edited by mei
Link to comment
u stvari, sad se setih: najgori su frizideri na poslu, oni u zajednickim prostorijama za kafenisanje gde kao treba da ostavite svoj rucak. e, to se vec nikad ne cisti :puke: .
kkao gdeja sam radila u ovdashnjoj laboratoriji gde je bakterioloska sluzba svake nedelje uzimala bris i radila bakterioloske analize frizidera, trpezarijskog stola, sudopere ali keyboard-a i WC-ova...sve je blistaloedit - ili dobijes otkaz, ako ne otkaz ono preporuceno pismo sa ukorom sefa...= zatvor Edited by msmodesty
Link to comment
kkao gdeja sam radila u ovdashnjoj laboratoriji gde je bakterioloska sluzba svake nedelje uzimala bris i radila bakterioloske analize frizidera, trpezarijskog stola, sudopere ali keyboard-a i WC-ova...sve je blistalo
akademska institucija, druga po redu i ista stvar. najgori su oni u studentskim kancelarijama. u kancelariji za osoblje (profesore, sekretarice i postdokove) na bivsem univerzitetu, samo su dve sekretarice sa katedre cistile frizidere, niko drugi, iako su ih svi koristili. na ovom novom poslu, izgleda da im niko ne prilazi.edit: podovi, tastature i stolovi su ista prica. stolove i tastature cistimo naravno sami (mi koji se setimo da to uradimo). u pojedinim labovima je gadno dodirnuti tastaturu. podovi izgledaju gadno, takodje-ciste se samo suvom krpom. coskovi su puni prasine, ponekad donesemo usisivac i sami ih usisamo. Edited by mei
Link to comment

at hattori:Vaistinu, evo, meni se čaj (biljka) redovno ubuđa, jer me mrzi da perem tu mrežicu za ceđenje odmah po popijenom čaju (napitak). A mislim i da se ono u "Aloma" kutiji takođe ubuđalo, tamo bi trebalo da su neka prastara pileća krilca.

Edited by Buck Naked
Link to comment
A mislim i da se ono u "Aloma" kutiji takođe ubuđalo, tamo bi trebalo da su neka prastara pileća krilca.
opet neko metroseksualno kulinarstvo - pileca krilca u sladoled sosu?sacu jos malo i moj fridzi da nakacim. nije tako fensi kao vas, bijedniji je, ali ga volim i rado ga pokazujem.
Link to comment
akademska institucija, druga po redu i ista stvar. najgori su oni u studentskim kancelarijama. u kancelariji za osoblje (profesore, sekretarice i postdokove) na bivsem univerzitetu, samo su dve sekretarice sa katedre cistile frizidere, niko drugi, iako su ih svi koristili. na ovom novom poslu, izgleda da im niko ne prilazi.edit: podovi, tastature i stolovi su ista prica. stolove i tastature cistimo naravno sami (mi koji se setimo da to uradimo). u pojedinim labovima je gadno dodirnuti tastaturu. podovi izgledaju gadno, takodje-ciste se samo suvom krpom. coskovi su puni prasine, ponekad donesemo usisivac i sami ih usisamo.
:cry:ybte, strashno! da izvinEshovo je bila privatna biohemijska laboratorija i svu su bili opsednuti higijenomfrizider bi dve cistacice dezinfikovale jednom nedeljno.
Link to comment

eve ga i ovaj moj. velicina je uslovljena slobodnim prostorom u kuhinji posto je fridzi trebalo da udje u rupu od nekih vrata koja su nekad bila na tom mestu. danas znam da su oni dvokrilni prava stvar za ljude kao sto sam ja, i da za fridz vazi isto kao i za tv (a moz biti i za jos ponesto) - nijedan nije dovoljno veliki :wicked: . anyway, sta je tu je:nemackaiaustrijaavgust2.jpgnemackaiaustrijaavgust2.jpgnemackaiaustrijaavgust2.jpgnemackaiaustrijaavgust2.jpgvoila!modesty, nije tako prljavo kao sto sam ga predstavio, ali istina je da se retko hvatam krpe i deterdzenta, sem ako ne otkrijem ostatke neke mesecima zaboravljene crkotine u mracnima dubinama. medjutim, ovde imam mali oftopik, kada vec pricamo o higijeni kuhinje. da li neko ima iskustva kojim sredstvom mogu da cistim belu sudoperu od onog mlevenog mermera ili koje je vec sranje u pitanju, proizvodjac je blanco ili franke vec se vise ne secam, bila je mnogo lepa nova a sad bolje ne pitajte. od originalne prljavo bele boje nista ostalo nije, a sigurno da mora da ima necim da se vrati u prvobitno stanje.

Link to comment
opet neko metroseksualno kulinarstvo - pileca krilca u sladoled sosu?sacu jos malo i moj fridzi da nakacim. nije tako fensi kao vas, bijedniji je, ali ga volim i rado ga pokazujem.
Ma jok, nego stara tradicija stavljanja svega i svačega u "Kremisimo" kutije. Inače je fascinacija ambalažom u tradicionalnim društvima 1 fenomen. Ako se ne varam, mnogi je čovek prao i sušio kese od mleka, dok se još u kesama prodavalo?Nego, druže gazzo, samo napred, budem se radovao!Edit: Hell yeah, pokrenulo se!!! I cedo je tzar!! Suza više nema! Edited by Buck Naked
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...