Jump to content
IGNORED

Cool Perspic


Buck Naked

Recommended Posts

  • Replies 275
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Buck Naked

    35

  • yolo

    22

  • msmodesty

    18

  • Mp40

    17

Top Posters In This Topic

Posted Images

da li je ovo narandzasto pakovanje tecnog jogurta koje nije na francuskom na luksemburskom ili holandskom? lici na buttermilch, ali mi nesto ima visak slova.
da, da tecni jogurt - botter mellech na luxemburshkom ili lait fermente na francuskom - odlican! opet ista prica, do pre par godina nisu ni znali st aje tecni jogurt ili kore za pitu - sad sve znaju da prave
Link to comment

pa nije, ali ne znam kako druggacije da ga zovem. moja drugarica je mesala nemacki jogurt (masnoca i konzistencija) i buttermilch (tecnost i kiselina) da bi dobila nesto nalik kravici. bese dobro.....

Link to comment
đe s ti vido skupo?! :huh: kola, šveps, čajna, senf, sok, alkohol, mileram, mleko i tegle i kutije.
Držiš Miralema u frižideru? Ah, zato si nabavljao one latex gaće sa prorezom... :lol:
Link to comment
razlicita je kultura, vise lici na kefir, plus sto se u procesu proizvodnje dodaju grumuljice butera, to je ono sitno u ustima....
ovaj nas koji proizvodi lokalna firm Luxlait je skoro identican kravici i po masnoci i po konzistenciji - nema grumuljica, obican, obican PKB jogurt, skrozEdit - sad ste me naterali da opet odem da probam - ode flasha levo :) Edited by msmodesty
Link to comment
ovaj nas koji proizvodi lokalna firm Luxlait je skoro identican kravici i po masnoci i po konzistenciji - nema grumuljica, obican, obican PKB jogurt, skroz
hahah, znaci lazu vas :lol: .... samo ti uzivaj i kad budes vozila kroz nemacku svrati na neki autogrill i slicno i kupi buttermilch. ja sam ovisnik, miralemove gumene gace sa rupom bi navuko za to i za onaj sir sa grmuljicama kako se bese zove...... cottagecheese valjda
Link to comment
hahah, znaci lazu vas :lol: .... samo ti uzivaj i kad budes vozila kroz nemacku svrati na neki autogrill i slicno i kupi buttermilch. ja sam ovisnik, miralemove gumene gace sa rupom bi navuko za to i za onaj sir sa grmuljicama kako se bese zove...... cottagecheese valjda
paaaa - ne lazu nasna luxemburshkom se zove botter mellech - koliko mrze nemce rekli bi da to nema nikakve veze sa nemachkima sto se francuskog tice - lait fermente - nisu nista pogresili - i jeste fermentisano melko u pitanju, zar ne?EDIT!!!! - pise na flashi i na nemachkom - Fettarme Trinksauermilch Edited by msmodesty
Link to comment

ovo sam držao na dok nisam totalno bankrotirao, pa sam preselio u. sreća da sam propao neki mesec potom, te da je mačor nabacio koje kilce:imag0018h.jpg

Link to comment

blah, precenjeno - sto ga manje cistis, manje se prlja. tacnije, kada ga operes, meri se desetinama minuta dok se ne umecka, a kada je vec meckav, onda su vrlo male nijanse izmedju toga da li je meckav 2 ili 3 meseca. ponekad razumem svoju kucnu pomocnicu kojoj se uglavnom gadi da dejstvuje po nasem.

Link to comment
blah, precenjeno - sto ga manje cistis, manje se prlja. tacnije, kada ga operes, meri se desetinama minuta dok se ne umecka, a kada je vec meckav, onda su vrlo male nijanse izmedju toga da li je meckav 2 ili 3 meseca.
slazem se.
Link to comment

msmodesty :Hail:ona jedina imala i volju i mudo, bravo! hvala! divno!a i sada nisam jedini sa čistim i snobovskim frižiderskim sadržajem! ili ogledalom duše..

Edited by Buck Naked
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...