Jump to content
IGNORED

Niš


bost

Recommended Posts

Peolazim pored ulice Mihajla Pupina i vidim novu tablu "Ulica Petra Seratlica". Ako se ne varam i ako nisam pogresno razumeo kevu koja se tu, u jednoj od kuca u kojoj su baba i deda ziveli kao podstanari, rodila (nazalost, ne mogu vise da proverim), ulica Mihajla Pupina je tu bila i pre Drugog svetskog rata. Nije bas bila neka reprezentativna ulica, dosta je trebalo i da bude asfaltirana, ali je bila Pupinova.

Pitam se sta se desilo? "Preselili" Pupinovu ulicu ili uzeli Pupinu da bi je dali Peri Seratlicu?

Edited by Nesh
Link to comment
  • 1 month later...
On 30.4.2021. at 23:01, levi said:

 

Koliko se ja sećam...mi smo imali kafanu Palma, na Gabrovačlom putu....malo niže od Žirada...da li je to baš ta...ko zna.

Link to comment

Nije ovo Palma, mislim da Palma nije imala nista ispred. Nisam siguran. Javlja mi bratanac da je Misko ziv. Daj boze! Procitao negde. Moram da kazem da ovog puta zameram Juznim vestima sto nista nismo mogli da procitamo. Ako smo Aram, ja, bratanac, Constantin culi da ju taj mladic stradao, pa neka je i vikend, proverite, javite, to su nasa deca, kazite "dobre vesti".

Edited by Nesh
Link to comment

Danas mi ne znamo da li je ovek ziv ili ne. Super. setaju nam se Randja i ostali prevaranti po gradu. Mi sa eklonomije se izvinjavamo, samo je Randja govno. ovi koje jos nisu uhvatili su nas ponos.

Link to comment

Ajd da objasnim...gospodin D.R. za koga neki i znaju kako se zove, pa i nadimak, je pomerio granice. Tuzio je zenu koju je prevario. Tuzio. Sudski proces. Tuzio je da mu vrati pare koje hoce da ukrade. Nesklad vremena u ovoj recenici nije greska. Randjo, nikad da ne izadjes! Odlezace u pritvoru 30 dana i posle zastarejsen. Ajd videcemo. Falsifikovao potpis, pa tuzio zenu. Sta reci.

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...