Jump to content
IGNORED

Niš


bost

Recommended Posts

Kad smo 2014. svirali na Nišvilu, bilo je super, atmosvera kao u Novom Sadu kad je Egzit samo svi piju rakiju a ne pivo.

 

I svuda su nas vodali, svi bili druželjubivi i ljubazni. I jedna prelepa Nišlijka koju neki i danas zovu Šargarepica kako sam je ja tad nazvao zbog boje kose nas je odvela do neke bitne gimnazije u čijem smo dvorištu šljokali i pili i unosili alkohol u sebe. E, na par minuta pijanog hoda odatle je bila neka pekara gde smo u pola noći jeli odličan burek.

 

Ili je burek bio loš a mi samo lepo raspoloženi i previše pijani.

 

Imam  još uvek poverenja u sopstvene evaluatorske sposobnosti pa mislim da je burek ipak bio dobar.

Link to comment

Naravno, uspeo sam da prodjem pored Mićka i promašim ga, pa sam jeo u nekom Kokosu sa druge strane škole. Verovatno od gladi...

 

Jel su to u jednoj zgradi dve gimnazije ili je jedna menjala ime?

Link to comment

Dve u jednoj zgradi, nastale od jedne, koja je bila medju najstarijim u Srbiji. Jbga, neupadljiv je lokal pa si promasio, taj Kokos ne znam sta je, nesto novije verovatno.

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 7 months later...
  • 2 months later...
  • 11 months later...
  • 4 weeks later...

 

Quote

 

Napustilo nas je još jedno Lutajuće srce: Milan Marković Minja otišao u legendu

 Niške Vesti20. marta 2021.
 
received_1860452910802546.jpeg

Napustio nas je Milan Marković Minja u sedamdesetprvoj godini, on je jedna od najinteresantnijih muzičkih ličnosti u Nišu, bivši član legendarne grupe „Lutajuća srce“

Minja je bio istaknuti kompozitor, muzički producent i dirigent.

 

 

Link to comment
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...