Jump to content
IGNORED

Predmeti obožavanja


yolo

Recommended Posts



ne znam kako bih ja nosio ovo. greota da budu toliko zatvorene farkama[emoji769]. 
 
mislim da za čizme i čizmice čovek mora biti visok, a ja sam malo viši od kauboja, koji je  kepec. 
 
pošto je takvo što?


Sta znam, meni je na farke super izgledalo, a inace su klasika... kupljeno juce u novootvorenom CCC u TC Big, serija Lasocki, to im je linija obuce od prirodne koze. Imaju do kraja meseca popust 20% zbog otvaranja. Inace kod njih kupujem vec par godina obucu, doduse u HU a za iste pare pa sam ustedeo ovom kupovinom. Cena je sa popustom cca 40 eur.
Link to comment
  • 1 month later...

odlicne su stolice, samo sto su mi onako,  za neke brozorasterujuce goste ili javne prostore... nisu mi za kuhinju, sama ne bih duze sedela u njima, mogu da posluze kao pomocne stolice u dnevnoj soobi... ali da su lepe - lepe su! (a bolje su mi one prve, sa kracim naslonom)

Link to comment
12 minutes ago, nezvanova said:

odlicne su stolice, samo sto su mi onako,  za neke brozorasterujuce goste ili javne prostore... nisu mi za kuhinju, sama ne bih duze sedela u njima, mogu da posluze kao pomocne stolice u dnevnoj soobi... ali da su lepe - lepe su! (a bolje su mi one prve, sa kracim naslonom)

Sad si sve upropastila, nikad me nece pozvati na kaficu :sad:

Link to comment

@nezvanova za dnevnu sobu su, isuviše su glomazne i niske za kuhinju ili trpezariju. što se tiče udobnosti, oni koji ih imaju kažu da su udobne. znači nisu sikteruše u kojima izdržiš pola sata na jedvite Jade. :)

danas čitav dan mozgam kako da ih napravim. stolar bi mogao da napravi drveni ram a obućar da skroji i proštepa teleći boks.:sleep:

biće to moj vinter prodžekt.

 

@Majo :violin:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...