Jump to content
IGNORED

Predmeti obožavanja


yolo

Recommended Posts

Морам си набавит један Џи Пи Ес дивајс за ауто са гласом Џон Клиза... може и Ози Озборн :lol:voice_cleese2_copy_wideweb__470x280,0.jpgThey may not be famed for their navigation skills, but personalities such as Ozzy Osbourne, the Queen and John Cleese are helping owners of in-car GPS devices manoeuvre their way across town. Colourful commands such as: "You have reached your f---ing destination" and a regal-sounding "One has arrived" are taking the place of more customary instructions as the growing popularity of the novelty voice download market attracts a host of third-party offerings. (даље, има и семплова)

Link to comment
  • 2 weeks later...

:lol:ah memories :D ko da je jucher bilo,petak, stariji buraz doshao po mene u shkolu, prvi osnovne bejah, i na putu kuci mi reche kako nisu stigli da snime novu epizodu ove nedelje.kako sam se samo utukao :(:lol:

Link to comment

Svoju kucu (ne stan), automobil, ves masinu i parno grejanje. :rolleyes:Sve ostalo su sitnice.

Edited by FranziskaKafka
Link to comment
  • 2 weeks later...

A čemu služi "praško"? Tako bih revnosno brisala prrrašinu sa onog lepotana, ali za nedostupnim se može uzdisati... dok je dostupni već pribavljen! Ha!E, lepo. Sada, sa novim iskustvima, saznanjima i budžetom... :( mislim da će u glavnoj sobi visiti nešto self made. Da ne iskačem s teme: ovo OBOŽAVAM da pravim, samo... vremena nemam, a vreme je novac... i tako... ja pucam novac.IE_LK157.jpgIE_LK161.jpgIE_LK167.jpgIE_LK190.jpgIE_LK175c.jpgIE_LK47.jpg

Link to comment
A čemu služi "praško"? Tako bih revnosno brisala prrrašinu sa onog lepotana, ali za nedostupnim se može uzdisati... dok je dostupni već pribavljen! Ha!E, lepo. Sada, sa novim iskustvima, saznanjima i budžetom... :( mislim da će u glavnoj sobi visiti nešto self made. Da ne iskačem s teme: ovo OBOžAVAM da pravim, samo... vremena nemam, a vreme je novac... i tako... ja pucam novac.IE_LK157.jpgIE_LK161.jpgIE_LK167.jpgIE_LK190.jpgIE_LK175c.jpgIE_LK47.jpg
skroz dobro, a kad te smore mozes da ih rabis ko kesu za usisivac.
Link to comment
hippie, imam jedn cipele koje bi super išle s tom majicom. u ta dva predmeta bile bi sadržane sve boje poznate ljudskom oku. :D
U sta da Hippie vec ima odgovarajuci par? :D
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...