Jump to content
IGNORED

Piraterija i slično


Filipenko

Recommended Posts

btw ja koristim neku prastaru verziju utorrenta. Odbijam da apdejtujem otkad se pojavila prica da novije verzije rudare dok rade.

Edited by katamaran
Link to comment
  • Replies 705
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • katamaran

    62

  • Indy

    41

  • Sludge Factory

    27

  • Jolly Roger

    25

Top Posters In This Topic

Posted Images

24 minutes ago, katamaran said:

btw ja koristim neku prastaru verziju utorrenta. Odbijam da apdejtujem otkad se pojavila prica da novije verzije rudare dok rade.

1.8.5 ftw. 

Link to comment

Ne znam što dramite oko tih klijenata. Casual user, batalio ut kad sam ovde vidio da ga koriste za mining, presao na q, nikakve razlike ja ne vidim. Čak sam negdje pročitao da je q prilagodio dizajn ut, kako bi sasvim smooth bio prelazak njihovih korisnika.

Link to comment
8 hours ago, Malkmus said:

Taj ti je isto hakabilan, samo baš dosta toga mora da se poklopi https://www.cvedetails.com/vulnerability-list/vendor_id-6117/product_id-10365/year-2010/opec-1/Utorrent-Utorrent.html

Ja sam emotivno vezan za 1.8.2, to je moralo na pokojnom The Boxu da se koristi.

Svaki je hakabilan ali ovaj je dovoljno mator da se ne cimaju sa njim i dovoljno mali da godinama obavlja posao. :)

Link to comment

ja sam prešao na qbit. al sad me zabrinjavas da treba starija verzija...
anti virus mi je prekjuče počeo stalno izbacivati da su neke adrese blokirane tokom rada utorrenta

Link to comment

Ne treba tebi, nego Ruxinu, pošto mu novi ne fercera dobro, ko ni meni. Ako ti radi, ne diraj, :)

 

 

e. To je utorrent nešto bio zabrljao, oni imaju neki propust, pa odatle diskusija. Qbit je uvek bio bezbedan.

Edited by Malkmus
Link to comment
  • 1 year later...

Kakve će posledice u Srbiji imati usvajanje novih zakona o autorskim pravima?

Jasno mi je da će biti manje klipova na YT i manje fotografija na Instagramu :sad:, Tumblr je verovatno caput. 

Pretpostavljam da može doći do masovnog ukidanja streaming servisa... i šta još može da se desi?

 

edit.

Aha, evo

Quote

Evropska unija donela novu direktivu o zaštiti autorskih prava. Nema više nekažnjenog skidanja slika, kačenja muzike, citata.

 

Edited by Malkmus
Link to comment
On 4.3.2018. at 0:20, maheem said:

ja sam prešao na qbit. al sad me zabrinjavas da treba starija verzija...
anti virus mi je prekjuče počeo stalno izbacivati da su neke adrese blokirane tokom rada utorrenta

Isto od skora korisnik qbita. Al ima jednu falinku koja me užasno nervira a ne znam kako da je rešim. 

 

Znaci skinem šta mi treba odgledam i obrišem folder. Upalim qbit posle i on automatski počne da skida isti folder sa svim sadržajem. Istripuje da ga nije skinuo. 

 

Za sad jedino rešenje koje radi jeste da obrišem torrent i folder iz qbita. U nadi da ne krene da skida automatski. 

 

Ima li neko isti problem? 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...