Jump to content
IGNORED

torrenti


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Ja držim seedbox just in case, kad spuštam igre ili knjige (koje sam počeo da skidam sa kanala na Mirc-u - koji sam ja sebi hipster lol) a za ostalo se poslednjih 5-6 meseci ne brinem. 4 evra jedan servis 7 evra drugi. Svaki po oko 55000 filmova, 40000 serija, sve strimovano, čak ni vpn nužno ne treba pa još može da se rikvestuje ako nečeg nema. Ovaj od 7 mi je glavni, ovaj od 4 rezervni, kad dušmani Holivudski pokušaju da ga ugase pa uspeju na 4 sata :)

Radi i one 3 three seven. Tu sam najgori licher, skinem pa pobegnem. Na torrent dayu mi je ratio oko 48, najduži torrent koji držim je star oko 4 godine :)

Link to comment

Ne mog da nađem odgovarajuću temu za popuste i jeftinije stvari na netu pa ću da napišem ovde a modovi nek premeste:

Readly (novine i magazini, oko 6000 u katalogu) daje 2 meseca za dz za nove korisnike. VPNom izaberite zemlju (ja izabrao Britaniju, pa imam i nedeljnike i dnevne novine iz celog kraljevsta). Pri "učlanjenju" traži karticu ili paypal ali se ako prekinete 2 meseca odmah, ostaje vam dva meseca. Svi časopisi i novine mogu da se skidaju za offline čitanje, ima ih gomila pa neka vajda za 2 dzaba meseca

Link to comment
58 minutes ago, goofs said:

Za 10 jura mesecno moze da kupi Netflixe i HBO Maxove pa ne mora ni da torrentuje :dry:

 

rutracker tocka org 

nek nam je ziva majcica Rusija :fantom: 


Imam netflix i sky
Ali nema tu tih filmova koje jurim
Na rutrackeru skidam tekme, zaboravih da mozda i filmove mogu da pojurim :D 
Hvala

 

 

4 hours ago, Zlurad said:

Ako već koristiš torrente onda i seedujes, bio u EU ili ne :) Seedbox od 10 jura mesečno za terabajt unmetered konekcije i nema sekiracije.


Pa.. stavim na 1kb/s :D

Imam usput i VPN, ali mu nesto ne verujem u poslednje vreme s obzirom da mi EON i IRIS vise ne rade kad odaberem Srbiju kao server :/
 

Link to comment
40 minutes ago, Have_Fun said:

Pa.. stavim na 1kb/s :D

Imam usput i VPN, ali mu nesto ne verujem u poslednje vreme s obzirom da mi EON i IRIS vise ne rade kad odaberem Srbiju kao server :/

 

Ne rade zato sto su ovde ti lokalni servisi izvalili koje IP adrese pripadaju VPNu, pa ih blokiraju. No, za tebe je to samo dodatni dokaz da ti ceo saobracaj (pa samim tim i torenti) ide kroz taj VPN, sto znaci da si siguran.

 

* siguran si (tj. kao i svi mi) dokle god VPN ne prodaje podatke o svojim korisnicima. 

Link to comment
57 minutes ago, Have_Fun said:

Pa.. stavim na 1kb/s

 

Pa nema veze koliko stavis, ako seedujes izlazes IP adresu ako to radis preko bilo kog klijenta. Cak i da upalis VPN, dosta je i sekunda da ti pukne net i da ti navataju IP adresu.

Link to comment
1 minute ago, Zlurad said:

 

Pa nema veze koliko stavis, ako seedujes izlazes IP adresu ako to radis preko bilo kog klijenta. Cak i da upalis VPN, dosta je i sekunda da ti pukne net i da ti navataju IP adresu.


Ma znam, nego je u Poljskoj bila fora da mogu da radim sta hocu ako ne preterujem sa seedovima.
Tako da sam tamo skinuo pola interneta cak i bez VPN-a i nisam imao nikakvih problema za te 4god sto sam bio tamo.

E sad ovde, vec par ljudi me je upozorilo da su imali nekih problema ili oni ili njihovi prijatelji. Bem li ga. Manje od 1kb/s ne mogu, kad stavim na 0, racuna mi default :D

Link to comment
5 hours ago, goofs said:

+1 za kjubita, ima i opciju "download in sequential order" tako da mozes da krenes da gledas film vec posle 10-20% skinutog, pa dok ti ispucas to on skinuo maltene sve do kraja.

 

Ala smo nestrpljivi :D

 

Izgubilo je draz kad se preslo na ove sumanute brzine, pa skines nekoliko giga za par minuta. Taman dok spremis sebi klopu, ono gotovo..

  • +1 1
Link to comment
5 hours ago, Have_Fun said:


Imam netflix i sky
Ali nema tu tih filmova koje jurim
Na rutrackeru skidam tekme, zaboravih da mozda i filmove mogu da pojurim :D 
Hvala

 

 


Pa.. stavim na 1kb/s :D

Imam usput i VPN, ali mu nesto ne verujem u poslednje vreme s obzirom da mi EON i IRIS vise ne rade kad odaberem Srbiju kao server :/
 

 

Probaj Bosnu za IRIS. Iz Srbije radi kada staviš BiH kao državu.

  • +1 1
Link to comment

Za mene je game changer bio prelazak sa torenta na stremio + real debrid. Košta 15 evra za pola godine zašta se dobija sve u full brzini bez downloada i zauzimanja prostora na hardu.

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
  • 1 month later...
8 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

od kada pb traži vpn da bi mogao da skine torent?

 

 

šta još valja za muziku? 

može i na pm

Danas skidao ne traži, mislim, ima baner koji to kaže ali je verovatno reklama za vpn.

A za muziku ja i dalje rabim p2p program Soulseek. Slsk ima novi interfejs, pa ko je rabio stari trebaće mu neko vreme da se navikne na nove gluposti.

Ako nisi koristio slsk javi se da ti ukratko objasnim podešavanja.

Edited by maheem
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...