Jump to content
IGNORED

1000 zašto 1000 zato


Willow

Recommended Posts

te sive veverice su manje stidljive od crvenih, i poticu iz s. amerike.doneli ih u london poodavno, i sad su skroz proterale one crvene. mozes da ih hranis po londonskim parkovima opusteno, ponekad iz ruke.3181881909_34514d2b53.jpg3181887745_1a540db7b7.jpg

Link to comment
  • 1 month later...
  • 1 year later...

Ne znam gde da postavim pitanje, valjda moze ovde....... Dakle u glavi mi se vrte vec danima neke recenice, ovako nekako: "Smisao cemo spoznati naknadno, sve na kraju ima smisla. Daj mi ruku, odemo dalje" Da li neko zna odakle je to- iz pesme, filma...........?????????

Link to comment

i ja sam u hajd parku videla vevericu kako jede iz ruke nekoj ruskinji. po drugoj strani, sina jednog kolege je napala veverica u parku, morao je na vakcinaciju protiv besnila i tako to.

Link to comment

Parsonse, neki vojnik doneo iz Koreje jedan par tamosnjih veverica i sad imamo najezdu na Fuerteventuri, nisu cmoljke ko cincile i ladno ti prilaze na svaki ponudjen zalogaj. Ne fermaju drvece (doduse ovde ga i nema nesto) vec se vrzmaju po kamenju blizu plaze. Sad su krenule da se sire u unutrasnjost ostrva i kradu jaja lokalnim farmerima.2bpjkw.jpg

Edited by Lancia
Link to comment
Parsonse, neki vojnik doneo iz Koreje jedan par tamosnjih veverica i sad imamo najezdu na Fuerteventuri, nisu cmoljke ko cincile i ladno ti prilaze na svaki ponudjen zalogaj. Ne fermaju drvece (doduse ovde ga i nema nesto) vec se vrzmaju po kamenju blizu plaze. Sad su krenule da se sire u unutrasnjost ostrva i kradu jaja lokalnim farmerima.2bpjkw.jpg
bogte veverice koje kradu jaja! da nemaju i urodjene torbe na ledjima? i koje su marke?
Link to comment
bogte veverice koje kradu jaja! da nemaju i urodjene torbe na ledjima? i koje su marke?
i ti bi krao jaja da zivis u pustinji.btw, bezveze si potrosio dva pitanja, ostalo ti samo 998.
Link to comment

da li ste probali meso od veverice?da li je istina da može da se kupi u engleskoj za 12 funti po komadu?jeste li znali da postoji u nekom delu sveta, vevrica velika kao svinja?

Link to comment
da li ste probali meso od veverice?da li je istina da može da se kupi u engleskoj za 12 funti po komadu?jeste li znali da postoji u nekom delu sveta, vevrica velika kao svinja?
istina! videla sam na meniju u restoranu.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...