Jump to content
IGNORED

ARENA TV


ducca

Recommended Posts

Jel uspeo neko da se prijavi na arenaclaud preko EON a .Naime aplikacija nudi u username samo broj telefona .User name koji mi je dodeljen preko mts sadrži ime i prezime

Послато са SM-G610F помоћу Тапатока

Link to comment
20 hours ago, Dankan Ajdaho said:

Radi, sad sam proveravao...

 

Jebuckaju te ko za vakcinu :covid19:

 

 

Samo ti zezaj... meni ce skinuti lovu, a ja Zvezdu sinoc nisam gledao zbog njih...  :D

 

Fora je sto radio radi... a ne radi video klub i TV... to preko aplikacije sa google playa

 

a aplikacija za LG sam instalirao, ali mi ne prolazi user i pass... a na tabletu ne radi

Link to comment
7 minutes ago, Milosh76 said:

 

 

Samo ti zezaj... meni ce skinuti lovu, a ja Zvezdu sinoc nisam gledao zbog njih...  :D

 

Fora je sto radio radi... a ne radi video klub i TV... to preko aplikacije sa google playa

 

a aplikacija za LG sam instalirao, ali mi ne prolazi user i pass... a na tabletu ne radi

Pa slušaj radio prenos:D

Probaj druže da sve unintaliraš, briši i data i keš , probaj da uzmeš i novi user i pasword, moralo bi da radi

Link to comment

Dakle... kako se sa LG smartTV deinstalira aplikacija? Zvao sam tzv Korisnicki servis i rekose mi da moram da instaliram ponovo aplikaciju i da izaberem "partnersko" logovanje i da ce mi onda raditi. Fora je sto sam preko MTS "kupio" Silver paket...

 

Gledao sam 100 puta podesavanja na TV i nigde ne vidim opciju da deinstaliram aplikaciju sa TV.

Link to comment
Dakle... kako se sa LG smartTV deinstalira aplikacija? Zvao sam tzv Korisnicki servis i rekose mi da moram da instaliram ponovo aplikaciju i da izaberem "partnersko" logovanje i da ce mi onda raditi. Fora je sto sam preko MTS "kupio" Silver paket...
 
Gledao sam 100 puta podesavanja na TV i nigde ne vidim opciju da deinstaliram aplikaciju sa TV.
Ja sam uspeo za smart ovako :
Instaliras android aplikaciju na telefon ili tablet obrisi staru
Biras opciju MTS
Logujes se sa podacima koji su ti na aplikaciji moj mts na ArenaClaud .
Onda sa istim podacima username i pass na smart aplikaciju .

Послато са SM-G610F помоћу Тапатока


  • Hvala 1
Link to comment
12 minutes ago, renne said:

edit mode, pa na app pa strelica na gore, pa se pojavi X pa OK

 

 

Udjem u LG Content Store... idem na "moja stranica" i tu nigde ne vidim opciju EDIT ili bilo sta slicno. Gde gresim?

 

12 minutes ago, Mario Kempes said:

Ja sam uspeo za smart ovako :
Instaliras android aplikaciju na telefon ili tablet obrisi staru
Biras opciju MTS
Logujes se sa podacima koji su ti na aplikaciji moj mts na ArenaClaud .
Onda sa istim podacima username i pass na smart aplikaciju .

Послато са SM-G610F помоћу Тапатока

 

 

Ne prolazi mi ni user i pass ni mail i pass ni 0038163**** i pass ni 063*** i pass ni 38163*** i pass... Pass je dobar, probao obe kombinacije

 

Link to comment
 
Ne prolazi mi ni user i pass ni mail i pass ni 0038163**** i pass ni 063*** i pass ni 38163*** i pass... Pass je dobar, probao obe kombinacije
 
User na moj mts ne bi trebao da ti budr broj telefona .Korisnicko ime je najcesce

Послато са SM-G610F помоћу Тапатока

Link to comment
Probao svih zilion opcija i nista... u svakom slucaju sad radi, pa cu videti do kad cu ih placati.
Nemam zivaca za MTS obzirom da ne mogu da se prijavim preko android boxa pa cu da se prijavim preko AreneCakid .Ako si deaktivirao paket jer placas MTS uslugu do kraja meseca u svakom slucaju ? Meni tako javlja u aplikaciji moj MTS

Послато са SM-G610F помоћу Тапатока

Link to comment
Kako ste prošli sinoć za vreme LŠ, nije trokiralo hakovalo ?
Ne ... Slika je bolja mada mi nije jasno da je slika najlošija na AreniSport .Bolja slika na K1 ili Kurur Tv

Послато са SM-G610F помоћу Тапатока

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...