Jump to content
IGNORED

ARENA TV


ducca

Recommended Posts

Probao sam da se ulogujem na moj.mts.rs da aktiviram. Tamo naravno nema te opcije za aktivaciju.

 

Probao sam i preko aplikacije mojMTS, ali ni tamo, naravno, nema te opcije.

 

Ziveo Telekom!

 

Link to comment
Ma i ja sam kupio, sta cu, na sbb-u sam, ne mogu da se bakcem sa strimovima a bas sada jedino pratim LS i ling-long. Valjda ce da spuste, ako ne platicu ova 2,3 meseca i posle nema potrebe vise...
Isto kupio.Mada stvarno su mogli da se potrude kad je već krenula komercijalna upotreba i da poboljšaju prvo softver koji imaju a ne da koriste GO4YU softver koji već imaju . Pojačaju protok i kvalitet slike u odnosu na promo period , puste frame rate kako dolikuje sportskim prenosima od minimum 50 .Možda ponude bar 1 kanal u u 4K rezoluciji ili opciju slika u slici zbog sportskih prenosa. Za servis od 10 eura to je minimum neki .
Dal neko od njih uopšte prati reakcije korisnika da mi je znati ?

Послато са SM-G610F помоћу Тапатока

Link to comment
Probao sam da se ulogujem na moj.mts.rs da aktiviram. Tamo naravno nema te opcije za aktivaciju.
 
Probao sam i preko aplikacije mojMTS, ali ni tamo, naravno, nema te opcije.
 
Ziveo Telekom!
 
Instaliraj na telefonu aplikaciju pa se tu prijavi i plati u odeljku moja Arena.Radice ti na svim uredjajima prijava ali samo na jednom uređaju moći ćeš da gledaš .

Послато са SM-G610F помоћу Тапатока


Link to comment

ja nemam problem sa iptv listom koja ima sasvim solidne arene, taman mi toliko treba koliko i pratim u zadnje vreme..

 

značilo bi mi da je plaćam zbog 7 dana unazad ili kad bi imali mogućnost gledanja sa kompa, ovako ništa od mene...

Link to comment
8 minutes ago, Mario Kempes said:

Instaliraj na telefonu aplikaciju pa se tu prijavi i plati u odeljku moja Arena.Radice ti na svim uredjajima prijava ali samo na jednom uređaju moći ćeš da gledaš .

Послато са SM-G610F помоћу Тапатока

 

 

Imam instalirano na tabletu i preko google play aplikacije na LG TV posto nemam jos uvek aplikaciju za tv da radi.

 

 

Link to comment
36 minutes ago, Milosh76 said:

Probao sam da se ulogujem na moj.mts.rs da aktiviram. Tamo naravno nema te opcije za aktivaciju.

 

Probao sam i preko aplikacije mojMTS, ali ni tamo, naravno, nema te opcije.

 

Ziveo Telekom!

 

 

Ima na MojMTS sad proveravao - pod opcijom aplikacije: NBA Pass, Deezer i nova opcija Arena Cloud. Kad udješ na to biraš Silver 1099 Din, Gold 1299 Din ili Aca Lukas 349 Din :laugh:

Link to comment
25 minutes ago, ducca said:

 

Ima na MojMTS sad proveravao - pod opcijom aplikacije: NBA Pass, Deezer i nova opcija Arena Cloud. Kad udješ na to biraš Silver 1099 Din, Gold 1299 Din ili Aca Lukas 349 Din :laugh:

To kod mene nema. Evo sad i devojcici iz MTS podrske zabagovala tzv aplikacija pa ne moze da me aktivira

Link to comment
To kod mene nema. Evo sad i devojcici iz MTS podrske zabagovala tzv aplikacija pa ne moze da me aktivira
Uradi up date aplikacije moj MTS sa play prodavnice i imaćeš opciju kupovinu AreneClaud .Nisam imao ni ja dok nisam to uradio .Možes onda i da plaćaš uz telefonski racun na kraju meseca a ne preko platne kartice

Послато са SM-G610F помоћу Тапатока


Link to comment

Imaju TEHNICKIH PROBLEMA sa MTS i zato ne radi...mozda rese do kraja dana, a mozda i ne,.. preko telefona cujem zurku... AKo ste mislili da MTS ima najgori korisnicki servis ikada... nema, ArenaCLoud je gori

  • Haha 1
Link to comment

Uradi update moj MTS i imaš opciju aktiviraj ArenaClaud .Ne treba ti korisnički servis uopštee229d4552e88eb2de147a94bca401d2c.jpg

Послато са SM-G610F помоћу Тапатока

Link to comment

Aktivirao sam preko MTS podrske, ali postoje tehnicki problemi i zato nemam sliku... ti problemi su izmedju MTS i ArenaClouda... kakvi god da su jos uvek postoje.

 

Inace sam odradio UPDATE aplikacije MojMTS i nemam tu opciju i dalje...

 

Imam to preko weba... i pise da je aktiviran SILVER, ali dzaba kad ne radi

Edited by Milosh76
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...