Jump to content
IGNORED

ARENA TV


ducca

Recommended Posts

1 minute ago, John Coltrane said:

 

Ma gledam na žabarima nego me stric cima da mu "nadjem" tekmu. Kaže "izgled počeo rat, pussy na svim kanalima!!!!"

Ma  i ja, nego mi žao ljudi koji ne mogu zbog zlikovca

Link to comment
45 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

Imaš nalepnicu pozadi, uslikaj ako ti je dostupno.

Na ovom modelu se pojavila Arena Cloud aplikacija u LG Store

LG 3D Televizor LED LCD 42LF652Vspacer.png

Spoiler
Spoiler

 

 

 

Edited by Savic
  • +1 1
Link to comment

Definitivno nisu produzili promo. Od danas mora da se plati... Nisu vratili bronze paket za 6e, ostali samo ovaj silver i gold za 9e i 11e? Prevaranti.

Edited by Boza_zvani_Pub
  • +1 1
Link to comment
Definitivno nisu produzili promo. Od danas mora da se plati... Nisu vratili bronze paket za 6e, ostali samo ovaj silver i gold za 9e i 11e? Prevaranti.
Al će da se usreće na tržištu sa tim cenama...

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

To je državna sisa[emoji769].
Kaže mi ortak koji je prešao u Telekom iz "privatluka", da su razgovori na sastancima ko iz Black Adder-a.
Nemu je kolega ozbilno savetovao da se naguta nekih bendžosa pre sastanka. Da se spusti.
"Brate mnogo si brz za nas"
Ništa ne može da se "reši", svaki kiks je viša sila.

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
1 minute ago, Frank Pembleton said:

To je državna sisaemoji769.png.
Kaže mi ortak koji je prešao u Telekom iz "privatluka", da su razgovori na sastancima ko iz Black Adder-a.
Nemu je kolega ozbilno savetovao da se naguta nekih bendžosa pre sastanka. Da se spusti.
"Brate mnogo si brz za nas"
Ništa ne može da se "reši", svaki kiks je viša sila.

.... Shiit has hit the fan!
 

Ja 3 godine radim sa njima... Danas smo ima li sastanak, kao krzni štab, doneli smo odluku da ćemo se sutra sastati opet, da donesemo odluku...

 

A uvak imaju jednog mučenika, koji sve zna, i onda on jadan se raspada od posla, dok ostali beskonačno dave....

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, jorma shparga said:

nikad necemo saznati cufre ali bas bi bilo lepo videti koliko ljudi je spremno da baci tolike pare na ono....

 

Evo da se javim da sam ja jedan od njih, uzeo silver paket zbog Arena naravno, nemam nerava da se jebavam sa jurenjem strimova. Javljam kako fercera.

 

Pamtite moju žrtvu!!!

  • Haha 1
Link to comment

Ma i ja sam kupio, sta cu, na sbb-u sam, ne mogu da se bakcem sa strimovima a bas sada jedino pratim LS i ling-long. Valjda ce da spuste, ako ne platicu ova 2,3 meseca i posle nema potrebe vise...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...