Jump to content
IGNORED

ARENA TV


ducca

Recommended Posts

Pa da, treba ti potpisi 50% +1 stanar da bi neki drugi kabl usao u zgradu, a to je prakticno nemoguce izvesti. A cak i da je moguce, kanali koje nudi KDS i SBB su prakticno isti, za vecinu ljudi koji gledaju TV, tako da im se ne isplati da menjaju operatera. To sto ja volim sport pa mi je bitan neki kanal zabole pola moje grade gde su penzosi koji gledaju 3 kanal i to je to.
Meni u SBB-u rekose da samo treba dozvola tih 50% +1 da se postave instalacije, a da ne moraju da prelaze na novog operatera. Mada to ne cini znatno povoljnijim rezultat misije 50% +1. Srecom pa za IPTV ne treba saglasnost komsiluka cool.gif
Link to comment
Meni u SBB-u rekose da samo treba dozvola tih 50% +1 da se postave instalacije, a da ne moraju da prelaze na novog operatera. Mada to ne cini znatno povoljnijim rezultat misije 50% +1.
Ovo mi zvuči kao novost. Meni nisu tako rekli, a bio sam kod njih.
Srecom pa za IPTV ne treba saglasnost komsiluka cool.gif
Ali, ti treba migracioni kod sa recimo EUNeta, raskidanje ugovora sa ADSL provajderom koji je objektivno kvalitetniji i jeftiniji, plus cimanje oko e-mailova i gomile gluposti. Drugim rečima, da bih uzeo IPTV, moram da pređem na lošijeg provajdera.Mislim, predivno...
Link to comment

Ako su osnovni tehnički uslovi zadovoljeni, potrebno je da se u Vašu zgradu uvede naša kablovska infrastuktura, a za to je neophodno imati pristanak većine stanara (više od 50%), za šta je dokaz pisana saglasnost sa njihovim potpisima, ili saglasnost overena pečatom i potpisom predsednika kućnog saveta. Ovaj dokument je samo dokaz da postoji saglasnost vlasnika zgrade da se u njoj izvrše radovi i ni na koji način ne obavezuju potpisnike da i sami moraju da se priključe na našu mrežuOvo je sa SBB-ovog sajta.

Link to comment

Raspitaću se. Mora biti da su promenili. Ja sam išao kod njih u 7. jula, bio u prostorijama onim levo kada prođeš od stepenica.Stvarno ne govorim nipošto da nisi u pravu, samo kažem da mi je to novost. Raspitaću se, ali plašim da i tada stoji ono što si dodao da je praktično isto nemoguće dobiti te potpise. <_<

Link to comment

U praksi ce se ispostaviti da si ti u pravu. Ja sam se davno raspitivao, a tako mi je receno, kao ima ta mogucnost, ali... I onda krene prica o tome da prikljucenje moze vise da kosta, da ne znaju unapred koliko ce to biti vise... pa verujem da su u medjuvremenu resili da odmah predju na stvar i da kazu da ne moze, narocito ako se radi o nekoj vecoj zgradi gde im se ne bi isplatilo postavljanje instalacija za par korisnika (ili bi taj trosak prebacili na tebe). Tako da nisam ni podnosio zahtev, nego sam to otpisao kao tesko ostvarivo.

Edited by Uskebasi
Link to comment
Ako su osnovni tehnički uslovi zadovoljeni, potrebno je da se u Vašu zgradu uvede naša kablovska infrastuktura, a za to je neophodno imati pristanak većine stanara (više od 50%), za šta je dokaz pisana saglasnost sa njihovim potpisima, ili saglasnost overena pečatom i potpisom predsednika kućnog saveta. Ovaj dokument je samo dokaz da postoji saglasnost vlasnika zgrade da se u njoj izvrše radovi i ni na koji način ne obavezuju potpisnike da i sami moraju da se priključe na našu mrežuOvo je sa SBB-ovog sajta.
Da li se to odnosi na zgrade gde NEMA drugih kabl operatera, ili na zgrade gde vec postoji kablovska televizija?To je kljucno pitanje...a ova prica je veliki troll :)
Link to comment

Ko komentarise NFL na Areni? Bio sam na odmoru pa nisam gledao nista.Btw, 5 godina pizdim sto sam zapao u reon PTT kablovske. Jedan od retkih slucajeva da se ostvari ona "ko zna zasto je to dobro". :P

Edited by Sokrat
Link to comment

vi bar imate arenu (bar neki)..mi ovde u nisu nemamo cak ni ovaj novi espn..imamo onaj stari sa bejzbolom i koledz fudbalom (kojeg ne mogu da smislim)..pustili su samo na par sati taj novi espn prosle nedelje,ali ka odmah vratili na staro..a od pre 10ak dana i poslat sport extra nema vise fudbala jer je napravljen novi kanal...poslat football..ranije su pustali seriu A, holandjanje i jos nesto..tako da seria A, primera nema vise gde da se gleda...sem preko neta..ozbiljno razmisljam da kupim satelitsku antenu da ne zavisim vise od ovih majmuna..

Link to comment
vi bar imate arenu (bar neki)..mi ovde u nisu nemamo cak ni ovaj novi espn..imamo onaj stari sa bejzbolom i koledz fudbalom (kojeg ne mogu da smislim)..pustili su samo na par sati taj novi espn prosle nedelje,ali ka odmah vratili na staro..a od pre 10ak dana i poslat sport extra nema vise fudbala jer je napravljen novi kanal...poslat football..ranije su pustali seriu A, holandjanje i jos nesto..tako da seria A, primera nema vise gde da se gleda...sem preko neta..ozbiljno razmisljam da kupim satelitsku antenu da ne zavisim vise od ovih majmuna..
Ali zato vi u Nišu imate bolje pljeskavice ...
Link to comment
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...