Jump to content
IGNORED

ARENA TV


ducca

Recommended Posts

Pustili su aplikaciju za Samsung smart tv . LG sledece nedelje. Za sad nema odgovora kako da se ulogujes jer jos uvek nije moguće . Probao sa kodom i tel.brojem ne prihvata .

Послато са SM-G610F помоћу Тапатока



Link to comment
  • 5 weeks later...

Ја сад скинуо апликацију.

 

Ради ли вам каст?

На колико уређаја ће се моћи користити са једним логином?

Link to comment
Pustili su aplikaciju za Samsung smart tv . LG sledece nedelje. Za sad nema odgovora kako da se ulogujes jer jos uvek nije moguće . Probao sa kodom i tel.brojem ne prihvata .

Послато са SM-G610F помоћу Тапатока




Bice mesec dana od te "sledece nedelje", uskoro, da li je izasla aplikacija za Samsung televizore?

Meni radi castovanje sa tableta na LG smartTV. Ogledao sam par fudbala tako i serije neke.
Link to comment

Ja je imam samo na mobu i sve šljaka ok, nemam smart tv ali je uspešno castujem preko EON Smart boxa.

Jedino što me nervira što, za razliku od EONa, kad hoću da izadjem da vidim nešto na mobu on je totalno ugasi umesto da mi je stavi u mali prozor.

Link to comment
12 hours ago, Cane Vukic Prebranac said:

Ја сад скинуо апликацију.

 

Ради ли вам каст?

На колико уређаја ће се моћи користити са једним логином?

Kastujem preko telefona na LG preko Eon Smart Box-a, dobro šljaka. Samo mu nekada treba vremena da se prebaci na tv. Nikada mi nije nudilo povezivanje na tv, uvek preko Eon-a. To mi je malo čudno, pošto mi je kod jutjuba obrnuto. Dobra je slika, ne secka.

Link to comment
Meni cast ne radi, imam Philips Smart tv. A navodno ide preko Chromecasta kao i Youtube kojeg mogu na cast bez problema.
Probaj da obrišeš keš memoriju chromecast-a, imao sam ranije sličan problem..

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

Link to comment

I meni cast radi na Eon box bez problema, ali mi jedino to i nudi, nemam opciju na LG da castujem, koliko vidim i ostali uglavnom mogu samo na Eon box. Al dok on šljaka sve ok. 

Link to comment

Na mom smart LG odem na share screen aktiviran opciju da TV bude vidljiv preko WiFI

Tablet je zakacen na isti WiFI I preko opcije Cast na tabletu vidim TV I konektujem se.

Sve radi kako treba.

Nisam ni probao preko EON Boxa...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...