Jump to content
IGNORED

ARENA TV


ducca

Recommended Posts

Ja sad trazio na SBB i nisam nasao...ali sam naleteo na ESPN :)E sad ne znam da li je to neki interni kanal gde pustaju povremeno razne kanale ili...
jok, kupili su prava za ESPN!jos pregovaraju sa arenom, kojoj bez SBBa objektivno puca projekat, tako da mislim da ce to uskoro moci da se gleda
Link to comment
jok, kupili su prava za ESPN!jos pregovaraju sa arenom, kojoj bez SBBa objektivno puca projekat, tako da mislim da ce to uskoro moci da se gleda
Dobro je...znaci da sam na pravom putu tj. kanalu :)
Link to comment
Glupost br. 1
Теорију да је склопљен савез ПТТ-а са ТВ „Арена спорт”, којим би се извршила евентуална миграција корисника СББ-а на конкурентски кабл
Nemoguce je da ja sa KDS PTT predjem na drugu kablovsku mrezu, jer u mojoj zgradi, a tako je svuda, postoji samo 1 kablovski operater i SBB moze da se popne na glavu i nece moci da preuzme zgradu niti deo grada gde neki drugi kabl ima svoje potrosace. Toliko bi ovaj jadni novinar morao da zna. Da je moguce, onda ne bi pretplata bila 8-10e nego 5e jer bi mogao da biram izmedju vise operatera. Ovako svako ima monopol u svom delu grada. A kanal Arenasport pregovara sa SBB i IKOM oko distribucije i to ce se resiti. Dace nam 1 kanal za dz ostalo ce se placati u paket, tako da nece biti 11 utakmica LE nego 1 ili 2 najvise uz 101 reprizu.
Link to comment

popizdeo od budjavog avcoma i zvao sbb. svratio tip i rekao mi da nije problem da me zakace na sbb jer je tu negde blizu, ali da bi bilo bolje da nadjem jos nekoliko ljudi iz zgrade pa da ne placam ceo trosak.imam plazmu i video sam kako izgleda sbb digitalna tv na velikom tvu tako da razmisljam da, cak i ako niko iz zgrade ne bude hteo da predje, ja se ipak prebacim.slicno je bilo kod mojih roditelja samo sto su oni bili na krs ptt-u, ali je sbb vec postojao u zgradi.u samom sbb se plase da ih ne optuze za monopol tako da ulaze sa kablovskom u zgradu tek na izricit zahtev stanara.quickedit: eurosport2 koji prenosi bundes ligu je na sbbu u 16:9 formatu a na budjavom avcomu 4:3

Glupost br. 1Nemoguce je da ja sa KDS PTT predjem na drugu kablovsku mrezu, jer u mojoj zgradi, a tako je svuda, postoji samo 1 kablovski operater i SBB moze da se popne na glavu i nece moci da preuzme zgradu niti deo grada gde neki drugi kabl ima svoje potrosace. Toliko bi ovaj jadni novinar morao da zna. Da je moguce, onda ne bi pretplata bila 8-10e nego 5e jer bi mogao da biram izmedju vise operatera. Ovako svako ima monopol u svom delu grada. A kanal Arenasport pregovara sa SBB i IKOM oko distribucije i to ce se resiti. Dace nam 1 kanal za dz ostalo ce se placati u paket, tako da nece biti 11 utakmica LE nego 1 ili 2 najvise uz 101 reprizu.
Edited by najgori
Link to comment

Pa da, treba ti potpisi 50% +1 stanar da bi neki drugi kabl usao u zgradu, a to je prakticno nemoguce izvesti. A cak i da je moguce, kanali koje nudi KDS i SBB su prakticno isti, za vecinu ljudi koji gledaju TV, tako da im se ne isplati da menjaju operatera. To sto ja volim sport pa mi je bitan neki kanal zabole pola moje grade gde su penzosi koji gledaju 3 kanal i to je to.

Link to comment
Pa da, treba ti potpisi 50% +1 stanar da bi neki drugi kabl usao u zgradu, a to je prakticno nemoguce izvesti. To sto ja volim sport pa mi je bitan neki kanal zabole pola moje grade gde su penzosi koji gledaju 3 kanala i to je to.
Ove dve rečenice što si napisao, stvarno ne znam šta drugo da kažem. To nije samo potpis, to je objektivno baš tako.Ima nešto izuzetaka, ali to je procentualno zanemarljivo. Samo potvrđuju pravilo.
Link to comment
ma jok bre. mogu da platim mislim oko 100 evra i samo ja u zgradi da imam sbb.
Ma, ti si retki srećnik...EDIT: Tvoj slučaj je nemoguć na najvećem broju mesta... Edited by Ajant23
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...