Jump to content
IGNORED

ARENA TV


ducca

Recommended Posts

Maštam o "all stars" sportskom kanalu gde će na jednom mestu biti: Vladan Tegeltija (zadužen za košarku i bilijar), Svinjojko Pantić (fudbal, atletika i gimnastika), Dobrosav Gajić (intervjui sa vrhunskim sportistima i kompleksne autorske emisije sa puno gostiju o socijalnoj problematici sporta), Zvonko Mihajlovski (hokej i australijski ragbi), Srđan Đoković (tenis i sponzorski sat), Neđeljko Kovinjalo (ritmička gimnastika, klizanje i sinhrono plivanje), Duci Simonović ("tok šou" o olimpizmu) i, naravno, Duško Korać (odbojka, vaterpolo, plivanje, atletika i streljaštvo).Ako je TV Arena to što tražimo, onda SUPER!

Link to comment
ovo bi bilo sjajno ako bi bilo tacno. ipak sam skeptik i mislim da to nije moguce jer je b92 u vise navrata imao pravo da "gasi" HRT prenos na SBB-u iako je prenosena druga utakmica. zapravo, moguce je u precutni amin RTS-a.
Fora ce biti kao recimo sad kad je SP u atletici i kad pored RTS-a prenosi i Eurosport, dok je HRT ugasen. Sasvim izvesna kombinacija, i sjajna za one koji ce moci da prate ovaj channel.
Link to comment

naravno, sve zavisi kakav je ugovor o prenosu CL potpisao RTS. s obzirom da su platili najvecu cifru u evropi (spram broja gledalaca i finansijske moci trzista) jer su po svaku cenu hteli da imaju CL na svom programu iskljucivo iz patkometrijskih razloga, onda ne sumnjam da im je izbrisana klauzula koju je prethodni vlasnik licence imao a to je da nijedan kablovski operater nema pravo emitovanja kanala koji prenose CL, bez obzira da li su iz srbije ili ne. nakon renneovog hinta vezano za vlasnistvo kanala, sada je jasno da RTS nece moci da gasi ARENU. drugim recima, profitirali smo, moci cemo da gledamo sta nam dune.

Link to comment
naravno, sve zavisi kakav je ugovor o prenosu CL potpisao RTS. s obzirom da su platili najvecu cifru u evropi (spram broja gledalaca i finansijske moci trzista) jer su po svaku cenu hteli da imaju CL na svom programu iskljucivo iz patkometrijskih razloga, onda ne sumnjam da im je izbrisana klauzula koju je prethodni vlasnik licence imao a to je da nijedan kablovski operater nema pravo emitovanja kanala koji prenose CL, bez obzira da li su iz srbije ili ne. nakon renneovog hinta vezano za vlasnistvo kanala, sada je jasno da RTS nece moci da gasi ARENU. drugim recima, profitirali smo, moci cemo da gledamo sta nam dune.
Ti ne mozes da prezalis izgubljen mec "patkometrije" ;) Pa to ti je isto kao i kod tenisa ici ce razliciti mecevi oni su se dogovorili pitanje je preko_koga je RTS kupovao prava....
Link to comment

jedino me tangira sto RTS ima katastrofalnu sliku cak i na kablu pa cu slabo da gledam CL - barem ono sto oni budu prenosili. i o ovome smo pisali, koliko je CL placen, sta su za to vreme radile odgovorne drzave (hrvatska itd itd). sta da ti kazem, siljite na tijanica i dalje, bas je seksi, sve dok ga placate da to radi u vase ime.

Link to comment

Zato je Mijaljevic znaci pobegao sa Foxa kad je video da dragu mu Barsu nece moci da prenosi, valjda ovi iz Arene nisu dovoljno ludi da ga angazuju, zasad mi se svidjaju njihovi komentatori sa izuzetkom Krivokapica koga nisu smeli angazovati

Edited by Team_Penske
Link to comment
A koji su sada komentatori na Areni sem Krivokapića? Nepoznati do sada ili ne?
Ovo i mene zanima. Ajde posto je manjini dostupan ovaj kanal, javite s vremena na vreme sta se prenosi i ko su komentatori...
Update (inside) - ARENA otkupila i Primeru, krece od sutra naravno!
lapsus, sledeceg vikenda krece Edited by ducca
Link to comment

Radi onaj Radulovic sto radi fudbal i na europsortu, bivsi novinar tv Politike vodio onu emisiju o kladionici, zatim cini mi se onaj sa Avale sto je radio fudbal i boks Stepanovic ili tako nesto

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...