Jump to content
IGNORED

rts


Gonzo

Recommended Posts

Meni nije bilo gledljivo ni pre. Valjda sam jedini koji prezire tu emisiju, a svi nesto svrsavali na nju (emisiju). Jbg kad sam glup i aurban™ (da ne kazem ruralan).
Nisi nisi ...Njen sadasnji rad otkriva sve...Petica za foliranciju...
Link to comment

Pa da, ona je valjda reziser po struci. Zato je u KN-u i furala taj neki fazon™, montaza, rezija... Pravljenje dijaloga medju sagovornicima koji nisu stvarno jedan naspram drugog. Nerviralo me to. Plus celokupan dizajn™ emisije, ubacivanje izmedju odgovora gostiju onih skeceva (ili kako se vec to zove), u kojima je ona igrala glave uloge... Foliranje. Mis'im, IMO, naravno.

Link to comment
realno, trebalo je da kulturni nokaut izgleda ko poligraf sa 3 gosta. IMO, IMHO, YMMV, itd, etc.
Ma ok™, razumem ja to, inovacija, originalnost, ideja, 1 vrcavost... Ispricaju se ljudi, ko da su u kafani. A tek sto se ispljuju medjusobno, ali onako licem u lice, pa se posle brisu maramicama, kolko su ulipali jedni druge. A pritom kvalitet dijaloga dotad (a bome i otad) nevidjen. Nema upadanja u rec, hvatanja za gusu, nema derendzanja i neuspesnih pokusaja voditelja da sve to smiri i dovede u red... Jbt, kako li joj je to sve uspelo? U bre, KN je u stvari bio najjaca™ emisija na svetu. E jesam kreten. Edited by Sludge Factory
Link to comment

U Mekenu uređujem užasno zabavan sajt (fresh.mccann.co.yu) gde organizujemo promociju svežim ljudima koji se bave zgodnim stvarima, vodim uzbudljiv blog gde se skuplja ona prava ekipa...Jako je dobro, na jedan potpuno neopterećen način, bez tenzije.E, to se zove novo iskustvo! ovo je kopi/pejst iz nekog prošlogodišnjeg intervjua, ne znam da li joj je ta šljaka još aktuelna.

Link to comment
E jesam kreten.
nisi kreten, ali ono sto je foliranje za tebe, za nekog drugog je normalno ponasanje. KN je bio za standarde srpske televizije sasvim originalna emisija, bez obzira na kojoj se televiziji emitovala, i bez obzira na stepen iritacije neznih dusa. i nisam siguran da je brzo zaboravljena. nemam utisak da nam televizije vrcaju od autora koji se trude da ponude nesto vise od vec vidjenog, u ovom ili onom pakovanju.ma maja je super, mozete samo da je mrzite (svi sem gonza).
Link to comment
nisi kreten, ali ono sto je foliranje za tebe, za nekog drugog je normalno ponasanje. KN je bio za standarde srpske televizije sasvim originalna emisija, bez obzira na kojoj se televiziji emitovala, i bez obzira na stepen iritacije neznih dusa. i nisam siguran da je brzo zaboravljena. nemam utisak da nam televizije vrcaju od autora koji se trude da ponude nesto vise od vec vidjenog, u ovom ili onom pakovanju.ma maja je super, mozete samo da je mrzite (svi sem gonza).
Naravno, otud ono IMO. :DJa sam samo rekao da mi se emisija nije svidjala, pa reko' ajd' da kazem i zasto. Takodje rekoh da znam da sam u manjini po tom pitanju.BTW, slazem se da je koncept emisije bio originalan, za nase standarde, ali ona iz toga nije izvukla nikakav narocit kvalitet. Edited by Sludge Factory
Link to comment

Kulturni Nokaut je bila odlichna stvar. Tj. i ako nije, bila je odlichna ideja, shto je tako retko ovde. Mada jesam prestao da pratim kad je preshlo na RTS, ali to je generalno zato shto sam batalio gledanje TV-a. U poredjenju, emisija koja mi ne deluje tako zanimljivo kad se setim je TV Manijak (na TV-u).

Edited by Venom
Link to comment

Pa ono, "TV Manijak" je izgubio svaki smisao nakon pojave YouTubea.Uzgred, najbolje su lokalne televizije (TV Delta i, mislim, Kopernikus, a i Marko Janković Show) koje puštaju klipove sa YouTube kao zabavnu emisiju, tj. intermeco.

Edited by Buck Naked
Link to comment
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...