Jump to content
IGNORED

rts


Gonzo

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
On 20. 2. 2023. at 12:22, El Guapo said:

Evo konačno info u vezi sa rtv pretplatom koji se može samo lično saznati, na netu nema ništa.

Navodno, procedura na sajtu rts sa

Izvodom iz katastra, svedocima, notarom... Nije potrebna, već samo zahtev i 2 ili više računa, od kojih makar 1 ima manje od 300kwh godišnje. 

A što je najbolje, šalje se mejlom ili poštom. Uskoro šaljem, pa javljam .

Dobih rešenje. Usvaja se, ali samo na 12M, nigde se ne pominje vraćanje para za prethodni period. 

  • +1 1
Link to comment

Je l' moraju oba racuna da se vode na istu osobu ili je dovoljno da se ima potrosnja koja je manja od 300kwh? Sta si tacno poslao od dokumentacije i na koji mejl?

Dobih rešenje. Usvaja se, ali samo na 12M, nigde se ne pominje vraćanje para za prethodni period. 
Link to comment

JMU Radio-televizija Srbije raspisuje konkurs za direktora Televizije Srbije, glavnog i odgovornog urednika Informativnog programa Televizije Srbije, glavnog i odgovornog urednika Kulturno-umetničkog programa Televizije Srbije, glavnog i odgovornog urednika Obrazovno-naučnog programa Televizije Srbije i glavnog i odgovornog urednika Zabavnog programa Televizije Srbije.



https://nova.rs/posts/rts-raspisao-konkurs-za-direktora-televizije-i-glavne-urednike

Link to comment

Da raspisu konkurs i za novinare :dry:

 

Quote

Француски председник Емануел Макронова и француска влада прошли су тежак тест уставности о пензијској реформи, а што је покренуло вишенедељне протесте и нереде широм Француске.

 

Ustavni savjet je danas odobrio predlog reformi a protesti traju od februara jos 

Link to comment

RTS1 ima solidnu gledanost, ali u tendenciji ozbiljnog pada. 

Moj stav je da RTS ne sme da bude samo RTS1. To zanemarivanje svih ostalih programa radija i tv-a, poješće na kraju i RTS1 tv.

Možda sam maliciozan, možda ovo što pišem nema veze, ali ovo je moj subjektivni osećaj.
- Informativni program je glavni stub RTS-a,  a on im je srozan. Potpuno su postali glasnogovornici vladajuće stranke, a retki trenuci kada im gostuju "opozicionari" su toliko mučni za gledanje, da je možda bolje i da ih ne zovu

- Zabavni program se svodi na kvizove, koji jesu vrlo gledani, ali zašto nema muzičkih emisija?

- I treći najjači utisak.
Njih jede "saradnja" sa mts.om. To je sve više očigledno. Pogotovo kod igranog programa. Sve ekskluzivne serije idu prvo na Superstar, što onda ubija gledanost RTS-a. Hajde da ne komentarišem same serije. Meni lično smeta insistiranje na krimi žanru, ali ok to je kao i gledano. Da li je moguće da nema tema za neku porodičnu seriju? 

 

A tek ovo za RTS2, RTS3, tematske tv i radio kanale, kao uostalom i čitav RTS radio je skroz druga tema.

  • +1 1
Link to comment
On 20.4.2023. at 0:31, dvb-t manijak said:

RTS1 ima solidnu gledanost, ali u tendenciji ozbiljnog pada. 

Moj stav je da RTS ne sme da bude samo RTS1. To zanemarivanje svih ostalih programa radija i tv-a, poješće na kraju i RTS1 tv.

Možda sam maliciozan, možda ovo što pišem nema veze, ali ovo je moj subjektivni osećaj.
- Informativni program je glavni stub RTS-a,  a on im je srozan. Potpuno su postali glasnogovornici vladajuće stranke, a retki trenuci kada im gostuju "opozicionari" su toliko mučni za gledanje, da je možda bolje i da ih ne zovu

- Zabavni program se svodi na kvizove, koji jesu vrlo gledani, ali zašto nema muzičkih emisija?

- I treći najjači utisak.
Njih jede "saradnja" sa mts.om. To je sve više očigledno. Pogotovo kod igranog programa. Sve ekskluzivne serije idu prvo na Superstar, što onda ubija gledanost RTS-a. Hajde da ne komentarišem same serije. Meni lično smeta insistiranje na krimi žanru, ali ok to je kao i gledano. Da li je moguće da nema tema za neku porodičnu seriju? 

 

A tek ovo za RTS2, RTS3, tematske tv i radio kanale, kao uostalom i čitav RTS radio je skroz druga tema.

Poslednji pokusja za koji ja znam, jeste Luda noc, koji je bio po meni poluokej, zadanasnje standarde, i muzicki derbi, narodnjacka, ali, to im nije trajalo ni celu sezonu, krenulo jesenas, prkeinuli kada je krneulo prvenstvo, nisu vracali..naravno dam im je informativni program srozan, kada je u sluzbi rezima, sad ja otkrivam rupu u saksiji..Tijanicev RTS je bio i ovakav i onakav, tada sma vise i gledao TV, i opet, imao sma malih milion zamerki na RTS(reprize repriza, 48 sati svadba, trkanje u gledanosti sa Pinkom), ali je za ovaj danasnji RTS, majka Bozija..

Link to comment
  • 3 weeks later...

Dva polufinala Evrovizije će emitovati na RTS 3 zbog aktuelne situacije. Šta sad kao ok da bude na trećem, a nije ok da bude na prvom ili drugom. rts logika. 

  • Haha 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...