Jump to content
IGNORED

rts


Gonzo

Recommended Posts

@kud u maglu Simoviću E, ovde se već slažem sa onima koji ne bi da se ukine pretplata, baš je ovaj program jedan od glavnih razloga. Bilo je primera malih produkcija koje su nešto radile sa naučnim programima i to je, koliko znam, funkcionisalo po nekoliko meseci i/ili godina i onda se gasilo. Zbog para, jel. To što u RTS svako ima svoj startap i arči te pare kako hoće, druga je stvar.  

Link to comment

Ja tu zameram najvise sto se neke stvari ipak, ne kace na yt ili ignorisu sa njihove strane..od RTS kao pristojnog javnog servissa, digao sam ruke jos dok je Tijanic bio ziv, tu pomoci nema, makar ne u nekoj blizoj buducnosti..

Link to comment

Mogao je da prosiri sliku na rts2... Ne zato sto bi % bili drugaciji, nego bar neko postovanje da pokaze prema tom kanalu. Sad nek ga prebace na poziciju 609 iza playboy kanala. Tu se bar cesto zalazi 😎

Link to comment

neutralni rts prvih 15 minuta dnevnika pola vucic predsednik, pola vucic opozicionar

demokratija na srpski nacin :hail:

 

*mozda je i duze od 15min, prestao sam da gledam

  • +1 1
Link to comment
[mention=2054]kud u maglu Simoviću[/mention] E, ovde se već slažem sa onima koji ne bi da se ukine pretplata, baš je ovaj program jedan od glavnih razloga. Bilo je primera malih produkcija koje su nešto radile sa naučnim programima i to je, koliko znam, funkcionisalo po nekoliko meseci i/ili godina i onda se gasilo. Zbog para, jel. To što u RTS svako ima svoj startap i arči te pare kako hoće, druga je stvar.  

Bukvalno 80% tih "naučnih programa" su projektno finansirani od strane EU USA i pojedinačnih zemalja i praktično su bili "ključ u ruke".
I emitovani su koliko je trajalo finansiranje sa strane, sa minimalnim učešćem PTC-a



....shiit has hit the fan.
  • Tužno 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...