Jump to content
IGNORED

rts


Gonzo

Recommended Posts

Za platu radi da ne bi otisao kod drugih, da bi se zvao njihovim, da bi odigrao kolo u ng programu... Ukratko, nadjen je model da ga plate u skladu spropisi. 

Isto tako, Ziki se skurcilo sto fa prozivaju da kao penzioner vodi sarenicu, otisao na pink, zeks ga platio i arhivirao. Dusicu su ganjali, ganjali i ulovili. Njih ce da otplate reklame, a ja bih objavio na sta je utroseno 299 ili kolko vec kosta pretplata. 

 

Link to comment
2 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

ne radi ništa, ni ne dolazi da popriča sa kolegama. kad snima kviz vidi ih

 

 

e

kao što sam već pisao memedara je tu najmanji problem, al kad smo ga se dotakli red je ukazati na jajarizam koji je nekako simptomatičan uposlenike ptc-atm 

takvih kao memedović tamo ima 50<x<100 po raznoraznim redakcijama i radnim jedinicama

za kalibraciju monitora

 

sve zavisi kakvu ko ima šemu

 

Šeme i mušeme..

Link to comment
8 hours ago, gone fishing said:

kako 400k € kada je taksa za tv pretplatu 299 dinkića pa puta 3,5 miliona domaćinstava u srbistanu, to izađe na 9 milki € mesečno...

Napisao sam lepo "nacionalne tv", komercijalne, ne javni servis.

 

Pošto je gospodin sa mog avatara, kao jedno od predizbornih obećanja, ukinuo tv pretplatu u Srbiji nema tv pretplate.

Umesto toga imamo "tv taksu" koja je, gle ćuda, nikad ne biste pogodili - 300dinara, ali važe popusti, pa je do skoro bila 150d, pa 220d a sada je 255d. Plus na to država daje još vrlo ozbiljne pare iz budžeta.

 

Meni je od svih muljaža RTS-a najgora ona sa MTS-om, oko paketa kablovskih kanala.

 

Da se JA pitam, pod hitno bi uveo RTS4 na koji bi emitovao Skupštinu, a ostatak programa bi išao izbor sa kablovskih kanala RTS-a

Ulaganje 0€. Ako baš nemaju playout, neka kupe, eto to bi bio neki smešan trošak, manji od jedne emisije popularnog kviza petkom.

  • +1 1
Link to comment
4 hours ago, Jimmy Kowalski said:

 

Šeme i mušeme..

samo mašta je granica

 

Spoiler

jednom su čak i mene zvali na neku tezgu u takovsku iako je u isto vreme na istom mestu bilo minimum minimuma 10 mojih kolega koji su mogli/morali to da odrade za platu

:gospode:
 

 

nisam ni ja otišao, bilo mi mrsko da se cimam do grada. petak, špic, parking

:fantom:

 

  • Haha 2
Link to comment
3 hours ago, dvb-t manijak said:

Napisao sam lepo "nacionalne tv", komercijalne, ne javni servis.

 

Pošto je gospodin sa mog avatara, kao jedno od predizbornih obećanja, ukinuo tv pretplatu u Srbiji nema tv pretplate.

Umesto toga imamo "tv taksu" koja je, gle ćuda, nikad ne biste pogodili - 300dinara, ali važe popusti, pa je do skoro bila 150d, pa 220d a sada je 255d. Plus na to država daje još vrlo ozbiljne pare iz budžeta.

 

Meni je od svih muljaža RTS-a najgora ona sa MTS-om, oko paketa kablovskih kanala.

 

Da se JA pitam, pod hitno bi uveo RTS4 na koji bi emitovao Skupštinu, a ostatak programa bi išao izbor sa kablovskih kanala RTS-a

Ulaganje 0€. Ako baš nemaju playout, neka kupe, eto to bi bio neki smešan trošak, manji od jedne emisije popularnog kviza petkom.

Neka odrade ko francuzi sto su 70ih ili kad vec privatizovali prvi program svog nacionalnog servisa TF1 koji je sada najveca privatna televizija u Francuskoj pa i šire. A ostatak tv kanala da odradimo grcki model od pre nekoliko godina pa lepo RTS 2 i 3 da emituju stvari iz arhive. Plus da se pokrene skupstinski kanal koji bi prenosio i neke live sportske i muzicke prenose, a ostatak programa opet arhiva ili inostrani sadrzaji tzv RTS 4. Tako da sav teret RTSa i muljaza bi pala na ledja onom ko ga i kupi. Pa tu nek rade sta hoce, privatno je i time me i ne interesuje, jer je i onako sve otislo tamo gde ne treba…

Edited by DrIlic
Link to comment

Evo konačno info u vezi sa rtv pretplatom koji se može samo lično saznati, na netu nema ništa.

Navodno, procedura na sajtu rts sa

Izvodom iz katastra, svedocima, notarom... Nije potrebna, već samo zahtev i 2 ili više računa, od kojih makar 1 ima manje od 300kwh godišnje. 

A što je najbolje, šalje se mejlom ili poštom. Uskoro šaljem, pa javljam .

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
4 hours ago, El Guapo said:

 

Navodno, procedura na sajtu rts sa

Izvodom iz katastra, svedocima, notarom... Nije potrebna, već samo zahtev i 2 ili više računa, od kojih makar 1 ima manje od 300kwh godišnje. 

A što je najbolje, šalje se mejlom ili poštom. Uskoro šaljem, pa javljam .

2 ili vise racuna za struju (mesecnih?)

 

od kojih makar 1 ima manje od 300 kwh Godisnje?

 

:think:

 

Link to comment

Da me ne mrzi, tačno bih napravio Memedović pul.

Tip koji se jedno jutro probudi kao Dragan Nikitović, a sledeće kao Zuko Džumhur je jedini koji pored Homera Simpsona može da okupi prosečnu srpsku porodicu.

Recimo moju. Kod mene se gledaju i Sasvim prirodno i Potera u kompletnom sastavu.

  • +1 3
Link to comment

ja uvek za levi's okanovica, a ti?

pevamo, naravno, svi.

posle svake emisije srbiju volimo za 6.66% nego prosle nedelje.

spektakularan projekat, eh da nam je vise takvih, zemlja bi nam procvetala, a i predsednik zajedno sa njom.

 

vise takvih sadrzaja!!! i projekata. kao i emisija!

Link to comment

Ne mogu da gledam RTS, mislim bar ne njihov imformativni, zabavni i sportski program, imam uvek neki  transfer neprijatnosti. Slagalicu znam iz smešnih klipova sa jutjuba samo, JVS niti toliko. S druge streane Potera je odličan svetski format i jedan od retkih koji nije kod nas propao. Dosta zasluga nosi Memedović, verovatno prvi lik posle Miloja koji je potpuno ukapirao medij i savršeno vlada istim.

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...