Jump to content
IGNORED

rts


Gonzo

Recommended Posts

9 hours ago, Misko said:

Zasto bi se izvinjavala?

I was being ironic.:fantom:

 

Mada, kad čujem o pozadini emisije, i koliko malo se novca ulaže u nešto toliko gledano, dodje mi da proglasim bojkot. 

Link to comment

U je razotkrio je Ivanu Miković...
Ona je zapravo povezana sa PTC tek u ovoj poslednjoj fazi.
Nije ona sigurno tvorac ovih šema.
Samo je možda cifre digla za nivo više.
I iskoristila što Bujošević kad je došao na čelo PTC je upao u paniku da nema pojma kako i šta i onda je pomislio "daj ovu što mi je pokazala šta je televizija na prošloj šljaci, daj da je dovedem ona sigurno zna"...



....shiit has hit the fan.

Link to comment

Niko ko nema veze sa televizijama nema pojma ko je ta Ivana Miković. Dakle, nekoga jeste razotkrio.


Overall, dosta me brine to što i sns i non-sns viče “drž’te lopova!” 
 

  • +1 2
  • -1 1
Link to comment
1 minute ago, pt 2.0 said:

Niko ko nema veze sa televizijama nema pojma ko je ta Ivana Miković. Dakle, nekoga jeste razotkrio.


Overall, dosta me brine to što i sns i non-sns viče “drž’te lopova!” 
 

Eee, ali nije razotkrio Frenku :D

 

 

Edited by Milošica
Link to comment
Just now, Milošica said:

Eee, ali nije razotkrio Frenku :D

Mislim da je Frenkov akcenat bio na tome da je ta osoba samo poslednja u dugom nizu čerupanja, odnosno da bi veća fora bila razotkriti (sve) ostale.

Tako sam ga makar ja razumela.

Link to comment
1 minute ago, pt 2.0 said:

Mislim da je Frenkov akcenat bio na tome da je ta osoba samo poslednja u dugom nizu čerupanja, odnosno da bi veća fora bila razotkriti (sve) ostale.

Tako sam ga makar ja razumela.

I ja sam pomislio da i to može biti, zato sam stavio smajli da ne pomisli da sam zlonameran :D

  • +1 1
Link to comment

Pa verovatno moze on da prica o tome sat vremena, ali mu je firmat takav da za ovo ima par minuta pa je bar nesto rekao... Eto, nekima odavde je nekog otkrio...

 

Mozda ce biti više i bolje večeras u 4 i po muškarca...

 

 

  • +1 1
Link to comment

Ma bre ona je jedna u nizu tih pijavica, mogao je slobodno da je "razotkrije" i kada su radili u istoj firmi, i kada je ona bila zaposlena na PTC, svi u tom poslu su znali sve to pa i on...
Tu jeste problem što su svi isprepletani.
Radi se o tome da ona nije "kreator " tog sistema, samo "korisnik" možda je digla to sve na viši nivo u smislu količine.



....shiit has hit the fan.

Link to comment

pa to osim govneta klanščeka imamo i govno klačara... kanalizacija vučićevih čankoliza.

hvala msv za ovo.

meni je nastup veceivana koristan.

 

sad kumsinjo može opet da dislajkuje.:D

  • Haha 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...