Jump to content
IGNORED

rts


Gonzo

Recommended Posts

I tako, sad dolazi orbanov model. Restruktuiranje, smanjenje na trećinu zaposlenih ostali socijalni program. Informativa, jutarnji, hronike ostaju sve ostalo ide u outsorce krloima i šaperima. Na fer konkursima jašta.

  • +1 2
  • Tužno 1
Link to comment
57 minutes ago, Kenji said:

I tako, sad dolazi orbanov model. Restruktuiranje, smanjenje na trećinu zaposlenih ostali socijalni program. Informativa, jutarnji, hronike ostaju sve ostalo ide u outsorce krloima i šaperima. Na fer konkursima jašta.

 

Sve zavisi ko postavi model za krađu. Telekom je pokazao da može i obrnuto.

 

Ako neko dokaže da na RTS može da se lapa više i žešće uz zaštitu države, ode Pink u pičku lepu materinu.

Link to comment
4 hours ago, pt 2.0 said:

samo da kažem da tvoj napor ne ostaje neprimećen :heart:

 

i da se izvinim svima što je meni slagalica kamen temeljac porodičnog života.

edit. znam bar 5 domova gde se tv uključuje za slagalicu... nije vam dobra ta procena da je ona za uz dnevnik. ja ne gledam dnevnik rts, mada možda sad počnem.

ako bi je pomerili za 17h to ne bi valjalo samo zato što mnogi ne stignu s posla kući u to vreme.

hail slagalica!

(mada me je colonelo rastužio ovim jadnovanjem koje prati ponašanje rts prema takmičarima, nagrade itd.)

Zasto bi se izvinjavala?

Link to comment

Pa da se pare izvlače, ali ne tako kako mediji pričaju, nego drugačije... Da je 500€ po epizodi kviza minimalac, ako voditelj nije mutav i da je napad za to glupiranje... Da nije problem to što ona ima 500€/epizodi nego gde se dede 800.000...

 

Da ima neka fina gospođa (rekao je on ko je, ali sam ja zaboravio, nepoznata je širem auditorijumu) koja je radila po raznim televizijama (Prva, N1), za veeelike plate, pa je otišla da radi na RTS, za 200.000 (Što nije nešto, kako sam razumeo, spram togašta je ranije malatila), pa je posle RTS-a, napravila prodcentsku kuću koja samo RTS-u prodaje za neku nenormalnu lovu (spominje 5 miliona evra godišnje)...

 

I tako...

 

Mislim, dušže je to trajalo, nego mi se ne vraća sad da hvtama tačne beleške...

 

 

  • Hvala 3
Link to comment
16 minutes ago, radisa said:

Da ima neka fina gospođa (rekao je on ko je, ali sam ja zaboravio, nepoznata je širem auditorijumu) koja je radila po raznim televizijama (Prva, N1), za veeelike plate, pa je otišla da radi na RTS, za 200.000 (Što nije nešto, kako sam razumeo, spram togašta je ranije malatila), pa je posle RTS-a, napravila prodcentsku kuću koja samo RTS-u prodaje za neku nenormalnu lovu (spominje 5 miliona evra godišnje)...

 

10 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

Ta fina gospodja, da nije mislio na Anetu Mihajlovic Ivanovic?

 

Ivana Miković, Firefly, maltene sve zapažene serije iz ovog novog talasa su njihove

Edited by msv
  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...