Jump to content
IGNORED

rts


Gonzo

Recommended Posts

Taj sabor je nesto sto je trajalo mesecima i finale je trebalo da bude pred novu godinu, ali se zbog pandemije odlozilo za juce.

Vaznije je pitanje zasto su Zoricu Brunclik vratili na rts posle 21 godinu... Sa sve Kemisom...

Link to comment
20 minutes ago, ragasto said:

Zašto je Kemiš problem?

 

 

Zato što je zločinac koji je odgovoran za prodavanje velikog dela opreme RTSa, naročito mašina za pravljenje ploča. Novac je naravno strpao u svoj džep

  • +1 1
Link to comment

više se ne sećam detalja ali poznavao sam tada neke koji su radili u RTSu ili barem bili  bliski RTSu i svašta sam čuo. pa nek je i pola toga tipično preterivanje Kemiš je .... nepoželjan.

Link to comment

Ćaletov jako dobar prijatelj je do smrti radio u RTS. Moj jako dobar prijatelj je glavni monta+er u RTS kad gledate dnevnik on montira. I svašta još. Retko je radio utakmice jer se ne razume i ne voli sport. Bio je muzičar, obišao je ceo svet sa Balkanikom, diplomirao Snimanje i dizajn zvuka na FDU. Pa kad se on posere na Blemiša Kemiša, meni je to dovoljno.

  • +1 2
Link to comment
2 hours ago, Bujodrag said:

Moj jako dobar prijatelj je glavni monta+er u RTS kad gledate dnevnik on montira

saradnik okupatoratm

  • Haha 1
Link to comment

a i kad radi tezge radi ih za Ujedinjene nacije i tako to. Zato ga šef i kolege ne vole mnogo i plaše ga se. Oni kad rade tezge rade neku  lokalnu siću za 200 evra.

 

Em je izdajnik em je muzikant em zaradjuje više.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...