Jump to content
IGNORED

rts


Gonzo

Recommended Posts

1 hour ago, Tinman said:

Gledam ja povremeno kao i RTS3, ume da se zabode nesto interesantno.

Ma ok to, ko zna sta hoce taj ce gledati, nego cenim da je daleko manje gledan otkako je na kanalu 18 ili tako nesto, naci mora da se stisnu cak dva broja na daljinskom... 

Link to comment

Nema to veze, prijatelju, ja sam ranije voleo da "bacim par sati" na vh1 classic, sad mi je ok i MTV 80's, i nije mi frka da tipnem 257 na daljincu.

Sent from my MRD-LX1 using Tapatalk

  • Haha 1
Link to comment
  • 2 weeks later...

Hm, bolje da odcutim...

Odlicna forica, Ivonica bombonica 😍, posebno sa svoje 52 i sve sto je prezivela poslednjih meseci i narocito dana... Jeste da su zbog nje stavili "vest" na sve portale, ali je red da se malo promovise onlajn nastava...

Koliko bi net goreo na Olivera Jovicevic stavi upitnik na neke lekcije...

Edited by hefaca
Link to comment

Sinoc u dnevniku neki prilog o EU i kako je celi taj sistem u krizi, mislim da zadnjih dvadeset godina istu pricu pricaju, ozbiljni glupaci rade tamo. Verovatno ce i za 50 isto da pricaju.

Link to comment

Na stranu to nego ta stalna potreba da se kenja o necemu iz pozicije koja je potpuno neprimerena. Toliko problema u Srbiji o kojima se cut. I pri tome taj RTS treba da nacelno podrzava propagiranu politiku o prikljucenju tom istom sistemu. Umesto upoznavanja i sagledavanja realnih problema koje Srbija ima i moze da ima tom propagiranom politikom neko bezvezno nacelno prenosenje nekih nebitnih informacija.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...