Jump to content
IGNORED

rts


Gonzo

Recommended Posts

Kad je rts vratio lajmet u programsku semu?
Ihaaaa radi produkcija Koreni.
Naravno iz bezbedne udaljenosti tj. iz BG.
I uprkos tom patriotizmu nije im gadljivo "projektno finansiranje" od strane EU.

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
  • 4 weeks later...

Steta za simpaticnu bakicu od 76 godina u kvizu Potera. Dogurala do poslednje igre i tu imala samo 10 odgovora, ali me je njen duh, vedrina, simpaticnost, ceo nastup generalno, lepo oraspolozio. Bas steta sto nije uzela pare, verovatno bi je pustili da je imala vise od 10 odgovora, suma je bila 39k.

  • +1 1
Link to comment
Steta za simpaticnu bakicu od 76 godina u kvizu Potera. Dogurala do poslednje igre i tu imala samo 10 odgovora, ali me je njen duh, vedrina, simpaticnost, ceo nastup generalno, lepo oraspolozio. Bas steta sto nije uzela pare, verovatno bi je pustili da je imala vise od 10 odgovora, suma je bila 39k.
Vratio sam da pogledam...
Baš me oraspoložila...
Mogao je klempavi da malo "fula"...

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
Мене фасцинирао онај лик што је рекао да је Битка на Кадињачи била 44...
Da jbte, žena iz kuhinje viče:
Debiluuuu

.... Shiit has hit the fan!

  • Haha 1
Link to comment

RTS pere biografiju Suzane Grubješić najavljujući je u večerašnjoj emisiji OKO specijal kao soiologa iako je eonima daleko od sociologije s obzrom da je diplomirala na FPN (navodno na smeru međunaodni odnosi).

Edited by halloween
Link to comment
RTS pere biografiju Suzane Grubješić najavljujući je u večerašnjoj emisiji OKO specijal kao soiologa iako je eonima daleko od sociologije s obzrom da je diplomirala na FPN (navodno na smeru međunaodni odnosi).
Tu može da bude stvar vrlo prostija, dođe gost i onda je urednik pita :kako da vas potpišemo?
I ona kaže :
Sociolog
I eto...

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

To je ipak javni servis, a ne neki opsukrni medij. Tj. gledaoci očekuju viši nivo tačnosti, pa i provere informacija, a ne da urednicima gosti serviraju mamce kao somovima. Ovo naročito što je iz aviona vidljivo da je za Grubješićku sociologija viša matematika.

Edited by halloween
Link to comment
To je ipak javni servis, a ne neki opsukrni medij. Tj. gledaoci očekuju viši nivo tačnosti, pa i provere informacija, a ne da urednicima gosti serviraju mamce kao somovima. Ovo naročito što je iz aviona vidljivo da je za Grubješićku sociologija viša matematika.
A otkud ti u tom trenutku znaš da ona nije sociolog?
Ako je ona slagala, slagala je...
Najbolje da se sad neko bavi "pranjem biografije" nekog večitog uhljeba putem potpisa u emisiji.


.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

Ti zapravo ne da očekuješ, nego i precenjuješ zaposlene u javnom servisu.
A taj kod koga pali ovo što ti nazivaš "pranje biografije", on zapravo i ne mari za "biografiju" ali ok.

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
Ako budeš nastavio da me proganjaš besmislenim postovima, smatraću to kao udvaranje koje će biti ignorisano. 
E to me već plaši.
I zato te molim da svoji besmislenim konstrukcijama ne izazivaš moju pažnju...

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...