Jump to content
IGNORED

rts


Gonzo

Recommended Posts

ozbiljno su se posvadjali sa geografijom

 

bilo je i ono skoro “od kud’ iran u evropi”

 

 

e

da se samocitiram 

preorati i osoliti

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

 

 

 

 

 

 

Pa ne piše grafičar u riltajmu pobogu.Time je greška još veća.Jer zapravo znači da nije ni pogledala...  

.... Shiit has hit the fan!

 

 

 

 

 Pobogu, stvarno nemam pojma ko sta radi u real timeu na vremenskoj prognozi, nije moje ni da znam, njihovo jeste. 

 

 

Vec o ovoj gospodji koja maltretira sa uzasnom govornom manom godinama gradjanstvo, pa tamo gde gde treba da stavi tacku, ona zapeva, uzas blagi, da ne pominjem.

Tacno da na ulici navataju ljude i stave prvi put nesto da vode, bolje bi zvucali.

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
 
 
 
 
 
 

 Pobogu, stvarno nemam pojma ko sta radi u real timeu na vremenskoj prognozi, nije moje ni da znam, njihovo jeste.  
 
Vec o ovoj gospodji koja maltretira sa uzasnom govornom manom godinama gradjanstvo, pa tamo gde gde treba da stavi tacku, ona zapeva, uzas blagi, da ne pominjem.
Tacno da na ulici navataju ljude i stave prvi put nesto da vode, bolje bi zvucali.
 
 
 
 
 
 
 
 
Ali znaš da mu je smetao karner [emoji6]

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

To Lice nacije sa Tv Pančevo se reklamiralo po bilbordima po Bg-u. Npr u Kneza Miloša kod generalštaba. Kontam da je to jedan od skupljih bilborda u gradu.
Uvek sam se pitao ko to plaća i zašto.

Link to comment

Ma plaćaju članovi partije, svako ko je dobio posao od njih, prilaže donaciju, a u stvari plaća "mesečnu rentu", od 10-20%, zavisi kolika je kinta u pitanju. Provereno 100%, imam takav slučaj u užem krugu familije. Tako stranka dobija sredstva za sva podmićivanja, kampanje, kontrakampanje, reklame, plaćene termine...

 

Sent from my MRD-LX1 using Tapatalk

 

 

 

 

Link to comment

Naravno, mada je taj Milutinović "stara škola marketinga", znao bi taj da završi "kompenz varijantu", ali što bi ako će stranka da plati...

.... Shiit has hit the fan!

  • +1 1
Link to comment

Zasto niko iz opozicije uopste nije pominjao izbor direktora u poslednje vreme, bar neki mali pritisak, nesto? Kapiram da je u javnom interesu da dodje neko normalan na to mesto (odmah da se ogradim da nemam pojma kakav je ovaj protivkandidat Vasovic)

Link to comment

zato sto ti iz opozicije ne bi nista menjali ni na rts ni u nacinu izbora direktora, vec bi samo ( kao i za sve ostalo) samo promenili imena u neke svoje beskicmenjake, cuj mene bujosevice, beskicmenjake...

eto govna su al se bar ne foliraju za ovo

Edited by jorma shparga
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...